امروز؛ سرانجام مهلت ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش سیلور 7، مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و ثبت نام بدون آزمون ویژه استعداد های درخشان مقطع دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد امروز، 13 اردیبهشت به پایان می رسد.

امروز؛ سرانجام مهلت ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مهلت انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند و ثبت نام بدون آزمون ویژه استعداد های درخشان این مقطع ساعت 24 روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه به خاتمه می رسد.

آن دسته از داوطلبان که در آزمون دکتری تخصصی بر اساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده اند، می توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما، در صورت دایر بودن رشته / گرایش مورد تقاضا در دانشگاه آزاد اسلامی، با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس http://azmoon.org انتخاب رشته کنند.

متقاضیان ثبت نام بدون آزمون ویژه استعداد های درخشان این مقطع پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط لازم، نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته / محل اقدام کنند.

پس از انتخاب رشته / محل، داوطلبان باید کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1663

به "امروز؛ سرانجام مهلت ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ سرانجام مهلت ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید