تور دبی: ترکیب تیم ملی کاراته بانوان برای مسابقات جهانی امارات تعیین شد

به گزارش سیلور 7، با برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان، ترکیب این تیم برای حضور در مسابقات جهانی امارات معین شد.

تور دبی: ترکیب تیم ملی کاراته بانوان برای مسابقات جهانی امارات تعیین شد

با تور دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته بانوان طی دو مرحله رفت و برگشت و در دو روز برگزار گردید تا در نهایت نفرات ملی پوش برای مسابقات جهانی امارات تعیین شدند.

این مسابقات در اوزان 50- ، 55- ، 61- ، 68- و 68+ برگزار گردید تا بهترین کاراته کاهای هر وزن در بخش بانوان جهت اعزام به مسابقات جهانی کاراته تعیین گردد.

در وزن منفی 50 کیلوگرم: سارا بهمنیار، معصومه محسنیان، سحر شیروانی و فاطمه قاسمی با یک دیگر به رقابت پرداختند تا در نهایت، سارا بهمنیار پیروز شد نماینده این وزن در مسابقات جهانی گردد.

در وزن منفی 55 کیلوگرم: طراوت خاکسار، آویشن باقری و فاطمه سعادتی با یکدیگر به رقابت پرداختند تا در نهایت، طراوت خاکساربه عنوان نماینده این وزن در مسابقات جهانی انتخاب گردد.

در وزن منفی 61 کیلوگرم: رزیتا علیپور، ملیکا احدی و مهدیس دوستی در مسابقات خود به مصاف یکدیگر رفتند تا و رزیتا علیپور با رجحان مقابل رقبای خود به عنوان ملی پوش این وزن در مسابقات جهانی باشد.

در وزن منفی 68 کیلوگرم: مبینا حیدری و زهرا یاوری طی سه دور مسابقه با یکدیگر رقابت کردند تا در نهایت مبینا حیدری به عنوان نماینده این وزن مسافر مسابقات جهانی گردد.

در وزن مثبت 68 کیلوگرم هم لیلا برجعلی و فاطمه زهرا گلبندی حضور داشتند و در سرانجام رقابت ها لیلا برجعلی نماینده این وزن در مسابقات جهانی شد.

مسابقات جهانی کاراته در سال 2021 طی روز های 25 الی 30 آبان به میزبانی دبی امارات برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1891

به "تور دبی: ترکیب تیم ملی کاراته بانوان برای مسابقات جهانی امارات تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دبی: ترکیب تیم ملی کاراته بانوان برای مسابقات جهانی امارات تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید