دکوراسیون اتاق کودک با رنگ قرمز همراه با چیدمانی اصولی

به گزارش سیلور 7، بهترین چیز هنگام تزیین دکوراسیون اتاق کودک، آزادی در انتخاب های متعدد پیش رویمان است. هنگام تزیین اتاق کودک در انتخاب رنگ ها، الگوها و سبک های طراحی با هیچ محدودیتی روبرو نیستیم. دکوراسیون اتاق کودک با رنگ قرمز یکی از نتایج همین آزادی عمل در تزیین فضای استراحت و سرگرمی بچه ها است. همانطورکه می دانید رنگ های بسیار روشن و قوی مانند قرمز برای سایر اتاق های خانه اگر مقدار زیاد استفاده گردد از لحاظ بصری ناراحت کننده و نامطلوب بنظر می رسد اما همین رنگ ها در اتاق کودک بسیار دوست داشتنی و دلپذیر بنظر خواهند رسید.

دکوراسیون اتاق کودک با رنگ قرمز همراه با چیدمانی اصولی

با روی کار آمدن طرح های مدرنی که همزمان با سن کودک رشد می نمایند و بگونه ای تا سنین نوجوانی برای وی مناسب هستند، استفاده از رنگ ها روشن در زمینه رنگ های حنثی مانند سفید، بیشتر و بیشتر بین مردم هوادار پیدا می نمایند. در این مطلب با اتاق هایی آشنا خواهید شد که دقیقا همین استایل طراحی را در دکوراسیون خود پیاده نموده اند.

استفاده از رنگ قرمز در اتاق بچه ها مسلما نسبت به اتاق بزرگسالان بسیار لذت بخش تر و البته تاثیر گذارتر است. در اتاق بزرگسالان معمولا به این رنگ بعنوان یک رنگ ریسکی و اندکی جلف نگاه می نمایند در صورتی که در اتاق کودک به هیچ عنوان اینگونه نیست. اگر رنگ قرمز را به صورت درست و مناسب بهره ببرید، نتیجه کار دقیقا همان چیزی خواهد شد که طراحان از آن بعنوان جلوه بصری خارق العاده، پرانرزی و فریبنده یاد می نمایند.

شما می توانید رنگ های زیادی را در اتاق بچه ها بکار ببرید بدون اینکه اغراق آمیز یا خارج از فضا جلوه نمایند اما سعی کنید در بین این رنگ ها حتما رنگ قرمز را هم در لیست قرار بدهید که رنگ مد سال 2016 نیز بحساب می آید. همچنین برخلاف دیگر گزینه ها، قرمز به راحتی با سایر رنگ های روشن و شاد در دکوراسیون ست می گردد و علاوه بر آن دارای سایه ها و تناژهای متفاوت نیز می باشد که در شکل های زیر متناوبا از آنها استفاده شده است.

اتاق کودک با رنگ قرمز

منبع: اتاق
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1366

به "دکوراسیون اتاق کودک با رنگ قرمز همراه با چیدمانی اصولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون اتاق کودک با رنگ قرمز همراه با چیدمانی اصولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید