رونمایی از قابلیت نو اینستاگرام

به گزارش سیلور 7، دیجیاتو نوشت: اینستاگرام روی قابلیتی به نام Text Mode کار می نماید که به کاربر اجازه می دهد پست های متنی منتشر کند، البته با توییتر و فیسبوک فرق دارد.

رونمایی از قابلیت نو اینستاگرام

اینستاگرام روی قابلیت تازهی تمرکز نموده است که امکان انتشار پست های متنی را برای کاربران فراهم می نماید. بنابراین به نظر می رسد توییتر باید به نوعی منتظر رقیب تازهی باشد؛ البته این پست های متنی به صورت عکس و نه متن منتشر می شوند. به بیان ساده تر، اینستاگرام می خواهد ایجاد تصاویر حاوی متن را برای پست کردن ممکن کند.

این ویژگی که Text Mode نام دارد، اولین بار به وسیله منبعی به نام الساندرو پالوزی مشاهده و در توییتر به اشتراک گذاشته شد. به گفته پالوزی، این قابلیت یک پس زمینه رنگی در اختیار کاربران قرار می دهد و شما می توانید متن مدنظرتان را در آن تایپ کنید. نتیجه نهایی به صورت یک عکس در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می گردد. کاربران می توانند رنگ پس زمینه مدنظرشان را خودشان انتخاب نمایند.

امکان انتشار در پست های متنی اینستاگرام

طبق تصاویری که از سوی پالوزی منتشر شده اند، پست های متنی اینستاگرام می توانند حاوی به سایر شبکه های اجتماعی باشند، اما نمی دانیم کاربر می تواند روی آن ها کلیک کند یا اینکه تنها با یک عکس روبه رو می شویم.

درحال حاضر اینستاگرام به کاربران اجازه نوشتن متن در این پلتفرم را می دهد، اما این متون به صورت استوری منتشر می شوند، ولی با ویژگی تازه می توان متون را در اینستاگرام به صورت پست منتشر کرد.

با توجه به اینکه اینستاگرام هنوز درحال آزمایش این ویژگی است، انتظار نداریم در آینده نزدیک در اختیار کاربران قرار بگیرد و باید کمی شکیبا باشیم. علاوه براین، نمی دانیم این ویژگی مورد استقبال کاربران قرار می گیرد یا خیر. شاید این شبکه اجتماعی آغاز به آزمایش محدود این قابلیت کند و پس از مدتی از انتشار عمومی آن پشیمان گردد.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 دی 1401 بروزرسانی: 30 دی 1401 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 2241

به "رونمایی از قابلیت نو اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از قابلیت نو اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید