قانون دوم رابطه پیروز - مردها نیز به محبت و توجه نیازمندند

به گزارش سیلور 7، قانون دوم رابطه پیروز از قوانین واقعی روابط پیروز می گوید: به خاطر داشته باشید مردها نیز به اندازه زنان به عشق، توجه و اطمینان خاطر نیازمندند.

قانون دوم رابطه پیروز - مردها نیز به محبت و توجه نیازمندند

برای داشتن رابطه پیروز باید قوانین قدیمی را کنار گذاشته و از قوانین واقعی و جدید که متناسب با ویژگی های انسان ها و دنیا قرن 21 است، پیروی کرد. دکتر باربارا دی آنجلیس 25 قانون برای زندگی و داشتن روابط پیروز را مطرح نموده است که در این مقاله با قانون دومی که می تواند به زنان در داشتن روابطی سالم یاری کند می پردازیم.

برای آشنایی با قوانین قدیمی و قوانین واقعی در روابط به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین واقعی برای داشتن روابط پیروز

قانون دوم برای داشتن رابطه پیروز

به خاطر داشته باشید مردها نیز به همان اندازه شما به عشق، محبت، توجه، اطمینان خاطر و امنیت احتیاجمندند. این قانون یک مرام یا منش خواست دنیای و همیشگی است که باید در تمام روابط خود با مردها آن را سر لوحه اعتقادها و رفتارهای تان قرار دهید. مردها همیشه به زودی متوجه این مرام شما می شوند و آن را به حساب این می گذارند که شما خوب آنها را می فهمید و درک می کنید. پس به مراتب بیش از پیش مستعد آن خواهند شد که قلب و روح و احساساتشان را به روی شما بگشایند.

برخلاف عقیده رایج و باور همگان یافته ها نشان می دهد که مردها نیز درست به همان اندازه زنها حساس، احساساتی و آسیب پذیرند و درست به همان اندازه به عشق، توجه، محبت، اطمینان خاطر و امنیت روحی احتیاجمندند که زنها احتیاجمندند.

مردها را می توان به سه گروه عمده تقسیم بندی کرد:

گروه اول: مردهایی که دوستشان ندارید و برای تان جذاب نیستند. برخی از مردها در زمینه هایی نظیر تعهد، پایبندی، وفاداری، صمیمیت و عزت نفس مسائل جدی دارند. این گروه از مردان به سادگی آمادگی برقرار کردن رابطه صمیمی و احساسی را با هیچکس ندارند. این گروه همان گروهی هستند که به قوانین قدیمی و نه واقعی رابطه پیروز و بازی های روانی مثل قایم باشک، بکش بکش و تعقیب و گریز خیلی خوب جواب می دهند. آنان به مشاوره و کار و کوشش جدی بر روی خودشان احتیاج دارند.

گروه دوم: مردهایی کامل، بی عیب و نقص و دلخواه که دارای بصیرت و ابرمطلعی و نیز خودمطلعی اند و بسیار رشد یافته و کامل اند. آنان هیچ گونه مشکل احساسی و عاطفی حل و فصل نشده ای از گذشته با خود به همراه ندارند. این گروه احساس ناامنی نمی کنند و قابلیت ها و توانایی های روحی و معنوی بسیار بالایی دارند که به آنها امکان می دهد تا احتیاجها و خواسته های شما را برآورده سازند. تعداد افراد این گروه احتمالا از انگشتان دست تجاوز نمی نماید و به ندرت برای ازدواج و روابط در دسترسند.

گروه سوم: مردهایی که خواستار روابطی متعهدانه، درازمدت، ماندگار و عاشقانه اند اما مانند شما به شیوه ای پنهان از اینکه نه بشنوند، ترکش شوند، رنجیده شوند و به لحاظ روحی آسیب ببیند می ترسند. پس به عشق، محبت و تشویق از جانب شما احتیاجمندند.

  • واضح است که باید از مردهای متعلق به گروه اول مانند طاعون و جذام پرهیز کرد.
  • در خصوص مردهای متعلق به گروه دوم نیز که هیچ گونه حق انتخابی ندارید.
  • پس بیشتر قریب به اتفاق مردهایی که دیدار می کنید و خواهید کرد به گروه سوم تعلق خواهند داشت. حقیقتی که درباره مردان متعلق به گروه سوم وجود دارد این است که هیچ گونه تفاوت فاحشی با شما و یا حتی هیچ یک از زن های دیگر ندارند. آنها نیز با همان شدت و عشق، احساساتی نظیر احساسات زن ها دارند و درست به اندازه آنها به عشق و محبت و اطمینان خاطر احتیاجمندند. مردها نیز از اعماق قلب خود آرزو دارند که دوست داشته شوند و برای زنی خاص و ویژه باشند و احساس امنیت کنند.

شما انواع ترس ها، ناامنی ها و تردیدها را هنگامی که می خواهید مردی را از عشق و علاقه خود مطلع کنید احساس نموده اید. مردها نیز درست قبل از هر قرار دیدار شان با زن ها دستخوش همین ترس ها و نگرانی ها می شوند. در واقع شاید میزان ترس و اضطراب آنان به مراتب از زنها نیز بیشتر باشد. زیرا بر طبق قوانین این وظیفه مردان است که نخستین حرکت را بکنند، درخواست آشنایی و دوستی بدهند، برنامه ریزی کنند، خود را نزدیک تر کنند، پیشنهاد ازدواج بدهند و... لحظه ای بیاندیشید، تمام موقعیت ها یکی پس از دیگری او را در وضعیتی قرار می دهند که در آن احتمال شنیدن و رد شدن وجود دارد و ممکن است رویش را زمین بیندازند و شرمسار گردد. هرچه مرد خوبی را بیشتر دوست داشته باشید و از او قدردانی نماید احساس امنیت بیشتری می نماید و آمادگی زیادترین برای عشق ورزیدن به شما پیدا خواهد نمود.

چگونه قانون دوم را به کار ببندیم؟

به کار بستن قانون دوم رابطه پیروز به این معناست که هرگز از قلم نیاندازید در درون هر مرد دوست داشتنی و خواستنی که دوست دارید به او نزدیک شوید پسر بچه کوچک و ترسیده ای وجود دارد که درست مثل شما از اینکه به او نه بگویند و عشقش را رد کنند، می ترسد. هرگز این موضوع را دست کم نگیرید. این احتمال که او را برنجانید و دلش را بشکنید همیشه وجود دارد حال چه با سردی کردن با او یا خندیدن و مسخره کردن یکی از گفته ها و یا اشتباهاتش.

پس به جای آن که مدام از مردها بترسید سعی کنید، با دیدی نو و حساس به آنها نگاه کنید و بدانید که مردها نیز همان اندازه به عشق، محبت و توجه شما احتیاجمندند که شما به عشق محبت و توجه آنها احتیاج دارید. هنگامی که همیشه قانون دو رابطه پیروز را در نظر دارید دور و بر مردها احساس آرامش و امنیت بیشتری می کنید و اعمال، رفتار و حرکات آنها طبیعی تر و روان تر می گردد. باور کنید هر چه بیشتر به مرد زندگیتان نشان دهید که او را در قالبی کلیشه ای تعریف ننموده اید و برچسب نمونه ای از کل (در این جا جمعیت مردها) را که به لحاظ احساسی و عاطفی بسته و خاموش اند و فاقد هرگونه احساسات و عواطف اند به او نچسبانده اید؛ دل و جان خود را بیشتر به روی شما می گشاید و آمادگی و تمایل بیشتری به اینکه شما را بخشی همیشگی از زندگی اش نماید نشان خواهد داد.

منبع: قوانین روابط پیروز

منبع: setare.com
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1334

به "قانون دوم رابطه پیروز - مردها نیز به محبت و توجه نیازمندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون دوم رابطه پیروز - مردها نیز به محبت و توجه نیازمندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید