تور گرجستان: معرفی شماری از معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی

به گزارش سیلور 7، باتومی ساختمانهای مدرن و اقامتگاه های ساحلی بسیاری دارد. این شهر از نظر ویژگی های طبیعی نیز خارق العاده است و پس زمینه زیبایی از تپه های پیچیده شده در میان مه به نوعی به مرکز تفریحی و گردشگری گرجستان جلوه ای خاص بخشید. با ما در مقاله معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی همراه شوید تا شما را با تعدادی از برترین هتل های چهار ستاره باتومی آشنا کنیم. قطعا، آشنایی با هتل های چهار ستاره معروف باتومی برایتان مفید خواهد بود.

تور گرجستان: معرفی شماری از معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی

با ما سفر کنید و با تور گرجستان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

هتل ورلد پلیس باتومی Batumi World Palace

این هتل به وسیله بوکینگ توصیه شد. با وجودی که هتل ورلد پلیس یک هتل چهار ستاره است، اما در میان 5 هتل لوکس برتر باتومی جای دارد. این هتل سی اتاق دارد که 18 اتاق آن اتاق های استاندارد، 9 اتاق لوکس و تجملی و سه اتاق دو لوکس یا ویژه هستند. امکانات و قیمت هر کدام از این اتاق ها با دیگری فرق دارد، اما کلیه اتاق ها می توانند از امکاناتی مانند وایفای رایگان، خدمات اتاق، رستوران و صبحانه رایگان استفاده نمایند. این مورد از معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی فاصله اندکی از سواحل دریای سیاه دارد.

پذیرش در هتل از ساعت 14 بوده و زمان تسویه اتاق ها تا ساعت 12 ظهر است. دقت داشته باشید که قبل از رزو کردن اتاق، امکان کنسل یا پرداخت پیش پرداخت را از مسئول هتل سوال کنید. اقامت بچه ها زیر شش سال درصورتیکه از تخت های موجود در اتاق استفاده نمایند، رایگان خواهد بود. برای بچه ها بین 6 تا 12 سال چنانچه از تخت های اضافه استفاده نمایند، شبی 25 لاری گرجستان هزینه دریافت می شود. ضمن اینکه برای افراد بالای دوازده سال چنانچه از تخت های اضافه استفاده نمایند، شبی 40 لاری هزینه اقامت دریافت خواهد شد. هر اتاق این هتل تنها گنجایش یک تخت اضافه را دارد. از ورود حیوانات به محوطه این مورد از فزونین هتل های چهار ستاره باتومی ممانعت بعمل آورده می شود.

هتل پیازا فور کالرز Piazza Four Colours

هتل پیازا فور کالرز از هتل های فزونی است که به وسیله بوکینگ توصیه شد. این هتل در قسمت مرکزی شهر باتومی واقع شده است. این مورد از هتل های چهار ستاره معروف باتومی 47 اتاق داشته و خدمات مختلفی را به مسافرانش ارائه می دهد از جمله وای فای ایگان، رستوران، اتاق خانوادگی، شاتل فرودگاه و سرویس فرودگاه. سرویس فرودگاه این هتل تا فرودگاه بین المللی باتومی می رود و چنانچه مسافران درخواست دهند، تا فرودگاه کوتایسی در 120 کیلومتری نیز راستا را طی می کند.

قسمت پذیرش این مورد از هتل های چهار ستاره معروف باتومی از ساعت 15 تا 19 به کار می پردازد و تسویه اتاق ها تا ساعت 12 ظهر هست. بچه ها زیر دوازده سال درصورتیکه از تخت های موجود در هتل استفاده نمایند، اقامتی رایگان خواهند داشت. بیاد داشته باشید که اتاق های این هتل برای تخت اضافه جایی ندارند. این مورد از فزونین هتل های چهار ستاره باتومی به حیوانات اجازه ورود می دهد اما برای ورود آنها احتمالا باید هزینه پرداخت کنید.

ادمیرال هتل The Admiral Hotel

از ویژگی های مثبت این مورد از فزونین هتل های چهار ستاره باتومی، نهاده شدن آن در مرکز شهر است بطوریکه ساحل دریای سیاه کمتر از سه دقیقه با آن فاصله دارد. فضای داخلی هتل زیباست و دکوراسیون چشم نوازی دارد. بعلاوه، دید خوبی به چشم انداز ها زیبای اطراف دارد. هتل دارای چهل اتاق است و از نظر قیمت و سطح امکاناتی که به مشتریان خود ارائه می دهد، یکی از معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی بحساب می آید. برای مسافران این هتل امکان استفاده از وایفای پرسرعت رایگان وجود دارد. سالن بدنسازی هتل امکانات مناسبی داشته و به خوبی تجهیز شده است. بعلاوه، این مورد از فزونین هتل های چهار ستاره باتومی دارای سرویس فرودگاه و پارکینگ رایگان نیز هست.

ساعات پذیرش این مورد از هتل های چهار ستاره معروف باتومی از 14 بوده و تسویه حساب اتاق ها تا ساعت 12 مقدور است. قبل از اینکه اتاقی در هتل رزرو کنید، از مسئول پذیرش درباره امکان کنسلی یا پیش پرداخت حتما سوال نمایید. بچه ها زیر دو سال که از تخت های کودک استفاده می نمایند، اقامتی رایگان دارند. برای اقامت بچه ها زیر دوازده سال که از تخت اضافه در اتاق استفاده نمایند، شبی 22 لاری گرجستان و برای بچه ها زیر 16 سال چنانچه از تخت های داخل اتاق استفاده نمایند، شبی 82 لاری گرجستان هزینه دریافت خواهد شد. برای هر فرد بالای دوازده سال و بزرگسالی که برای اقامت در هتل به تخت اضافه احتیاج داشته باشد، هر شب 82 لاری گرجستان هزینه دریافت می شود. حیوانات خانگی اجازه ورود به محوطه هتل آدمیرال را ندارند.

هتل پیازا بوتیک Piazza Boutique Hotel

این مورد از معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی درست در کنار سواحل دریای سیاه واقع شده است و فاصله هتل تا دریا کمتر از سیصد متر است. یکی از نکات جالب درباره این هتل، مجاورت آن با برج ساعت و یکی از مراکز تاریخی و قدیمی شهر باتومی است. هتل پیازا بوتیک 16 اتاق دارد و برای هر اتاق طراحی و بالکن بخصوصی در نظر گرفته شد. بالکن این هتل چشم انداز های زیبایی از دریا و کوهستان را پیش چشم نمایان می کند. این هتل دو رستوران نیز دارد که غذاهای اروپایی و گرجی را سرو می نمایند و کافه آن نیز از میهمانان به خوبی پذیرایی می کند. برای رسیدن به فرودگاه باتومی و فرودگاه کوتایسی می توانید از سرویس فرودگاه بهره ببرید. از دیگر امکانات این هتل میتوان به اتاق خانوادگی، شاتل فرودگاه و وایفای پرسرعت رایگان اشاره کرد.

تسویه اتاق ها تا ساعت 12 رخ می دهد. قبل از اینکه اتاقی در هتل رزرو کنید، از مسئول پذیرش درباره امکان کنسلی یا پیش پرداخت حتما سوال نمایید. اقامت تمام بچه ها زیر 5 سال در صورت استفاده از تخت های موجود، رایگان است. اتاقهای این این مورد از معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی برای تخت های اضافه گنجایش ندارند. برای همراه داشتن حیوانات خانگی در این هتل باید از قبل درخواست بدهید و محتمل است از شما هزینه اضافه دریافت شود.

هتل قصر طلایی باتومی Golden Palace Batumi Hotel & Casino

هتل 4 ستاره قصر طلایی باتومی در مرکز شهر قرار داشته و تا ساحل دریای سیاه فاصله بسیار کمی دارد. رستوران این هتل با دو منوی اروپایی و گرجی از میهمانان خود پذیرایی می کند. در این هتل وایفای پر سرعت رایگان برای مسافران وجود دارد و استخر، سونا و ماساژ 24 ساعته نیز از امکانات خوب هتل هستند. پذیرش هتل از ساعت 14 آماده جوابگویی به میهمانان است و زمان تسویه اتاق ها تا ساعت 12 ظهر هست. قبل از اینکه اتاقی در هتل رزرو کنید، از مسئول پذیرش درباره امکان کنسلی یا پیش پرداخت حتما سوال نمایید.

برای کلیه بچه ها زیر دو سال امکان استفاده رایگان از تخت کودک فراهم شد. برای بچه ها زیر 16 سال درصورتیکه به تخت اضافه احتیاج داشته باشند، شبی 75 لاری هزینه اقامت دریافت خواهد شد. برای هر فرد دیگری درصورتیکه از تخت های اضافه استفاده نماید، هر شب 75 لاری گرجستان هزینه اقامت محاسبه خواهد شد.

لگسی هتل Legacy Hotel

لگسی هتل یک هتل چهار ستاره است. این مورد از هتل های چهار ستاره معروف باتومی در میان هتل های لوکس باتومی رتبه هفتم را دارد. برای دسترسی به ساحل عمومی باتومی می توانید ده دقیقه پیاده روی کنید و ساحل هتل تنها چهار دقیقه با آن فاصله دارد. پنج دقیقه سواری با اتومبیل شما را به مرکز شهر می رساند. امکانات این مورد از هتل های چهار ستاره معروف باتومی عبارتند از اینترنت پرسرعت رایگان، رستوران، خدمات اتاق، اتاق خانواده، سرویس فرودگاه و پارکینگ رایگان. پذیرش هتل از ساعت 15 جوابگوی مراجعان است و تسویه اتاق بین ساعات 12 تا 13 هست.

در این هتل اقامت کلیه بچه ها زیر ده سال حتی درصورتیکه از تخت های اضافه استفاده نمایند، رایگان است. بعلاوه، کلیه بچه ها زیر دو سال نیز که از تخت های کودک استفاده می نمایند، اقامتی رایگان دارند. اما، هر فرد بالای ده سال که برای اقامت از تخت های اضافه استفاده نماید، باید هزینه کامل را پرداخت کند. هر اتاق فقط ظرفیت اضافه کردن یک تخت را دارد. هتل ورود حیوانات خانگی را آزاد و بدون هر گونه هزینه اعلام کرده است.

هتل کرنر این Hotel Corner Inn

هتل لوکس چهار ستاره کرنر در نزدیکی ساحل دریای سیاه نهاده شده و در فهرست هتل های برتر ساحلی باتومی رتبه هفتم را دارد. بالکن های این مورد از هتل های چهار ستاره معروف باتومی در زمان خوردن غذا می توانند به شما یاری کند تا از چشم انداز دریا و طبیعت منطقه لذت بیشتری ببرید. از نقاط قوت هتل کرنر باید به طراحی داخلی اتاق های آن اشاره کرد. در محیط هتل وایفای پرسرعت رایگان وجود دارد. هتل دارای اتاق خانواده بوده و خدمات اتاق سرویس دهی منظمی دارند. بعلاوه، پارکینگ و سرویس فرودگاه در این هتل رایگان هستند.

ساعات کار پذیرش این مورد از هتل های چهار ستاره معروف باتومی از ساعت 14 تا 21 بوده و برای تسویه اتاق ها از ساعت 9 تا 12 زمان دارید. در این هتل اقامت کلیه بچه ها زیر 12 سال رایگان است خواه از تخت اضافه استفاده بنمایند یا خیر. استفاده بچه ها زیر دو سال از تخت کودک رایگان است. برای هر فرد بالای دوازده سال و بزرگسالی که از تخت های اضافه در هتل استفاده نماید، هر شب 80 لاری گرجستان هزینه دریافت خواهد شد. در هر اتاق تنها فضای کافی برای اضافه کردن یک تخت وجود دارد. ورود حیوانات به محوطه هتل ممنوع است.

هتل اسپاتنیک باتومی Sputnik Hotel Batumi

نهاده شدن ساختمان هتل در ارتفاع باعث شده که چشم انداز ها منحصر بفردی را به مسافران خود ارائه دهد. فاصله هتل از دریای سیاه حدود سیصد متر است و نزدیک به سه کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. این هتل در مجموعه ای به مساحت 9308 ساخته شده و 152 اتاق را شامل می شود. محوطه اطراف هتل، باغ زیبا و سرسبزی را شامل می شود که برای قدم زدن بی نظیر است. در هتل اسپانتیک باتومی صبحانه بصورت رایگان سرو می شود. اتاق ها دارای اینترنت وایفای پرسرعت هستند. رستوران کیفیت خوبی دارد. ضمن اینکه پارکینگ هتل رایگان است و شاتل فرودگاه نیز در اختیار مسافران قرار می گیرد.

پذیرش این مورد از فزونین هتل های چهار ستاره باتومی از ساعت 14 صورت می گیرد و تسویه اتاق ها تا ساعت 12 هست. برای اقامت یک کودک زیر شش سال چنانچه از تخت های موجود در هتل استفاده نماید، هزینه ای دریافت نمی شود. اتاق های این هتل گنجایش اضافه کردن تخت را ندارند. ورود حیوانات به هتل ممنوع هست.

هتل قصر بزرگ ریکسوس Grand Rixoss Palace

هتل 4 ستاره قصر بزرگ ریکسوس دارای باغ بزرگ زیبایی است که یک استخر روباز در وسط آن نهاده شد. در میان هتل های 4 ستاره باتومی این هتل کمترین فاصله را با فرودگاه بین المللی این شهر دارد و تنها 15 دقیقه زمانی است که شما می توانید با اتومبیل به فرودگاه برسید. رستوران هتل با انواع غذاهای گرجستانی و اروپایی از میهمانان پذیرایی می کند. وایفای پر سرعت رایگان در تمام نقاط هتل وجود دارد. درصورتیکه گردشگران تمایل داشته باشند هتل دارای امکانات و فضای باربیکیو برای پیک نیک های خانوادگی نیز هست.

ساعات پذیرش هتل از ساعت دو بعدازظهر بوده و زمان تسویه اتاق ها تا ساعت دوازده هست. کلیه بچه ها زیر دوازده سال مقیم هتل چنانچه از تخت های اضافه استفاده نمایند، شبی 30 لاری هزینه اقامت پرداخت خواهند نمود. برای هر فرد بالای دوازده سال که از تخت های اضافه استفاده کند، شبی 35 لاری هزینه مشخص شده است. هرکدام از اتاق های این هتل فقط گنجایش یک تخت اضافه را دارند. از ورود حیوانات به این هتل جلوگیری می شود.

هتل الیک Hotel Alik

هتل چهار ستاره الیک در نزدیکی میدان اروپایی شهر باتومی واقع شده است. مجموع اتاق های این هتل 53 عدد است و امکاناتی مانند وای فای رایگان، سونا، سرویس فرودگاه و پارکینگ را دارد. ضمن اینکه یک سالن بیلیارد خوب در محوطه هتل وجود دارد. برای تمام بچه ها زیر دو سال که از تخت های کودک استفاده می نمایند، اقامت در هتل رایگان است. بچه ها زیر 16 سال چنانچه از تخت اضافه استفاده نمایند، معادل 30 لاری گرجستان هزینه خواهند داد و هر فرد بالای 16 سال و بزرگسال نیز در صورت استفاده از تخت اضافه برای هر شب، 30 لاری گرجستان هزینه پرداخت می کند. اتاق های این هتل تنها گنجایش یک تخت اضافه را دارند. در این هتل ورود حیوانات خانگی ممنوعیت و هزینه ای ندارد.

هتل وانیلا Hotel Vanilla

اتاق های این هتل با رنگهای گرم رنگ آمیزی شده اند و طراحی داخلی هتل دلچسب و گیراست. داخل هر اتاق تلویزیون، حمام اختصاصی و بالکن وجود دارد. وای فای رایگان در فضای هتل مهیاست و خدمات اتاق بطور منظم صورت می گیرند. رستوران هتل از میهمانان خود با انواع غذاهای اروپایی و نوشیدنی ها پذیرایی می کند. برای رفتن به ساحل دریای سیاه کافی است یک راستا کوتاه صد متری را پیاده روی کنید. ساعات پذیرش هتل از ساعت دو بعدازظهر خواهد بود و تسویه حساب اتاق ها تنها تا ساعت دوازده ظهر ممکن است.

تمام بچه ها زیر شش سال درصورتیکه از تخت های موجود در اتاق استفاده نمایند، اقامتی رایگان خواهند داشت. اما هر فرد بالای شش سال که برای اقامت خود در هتل احتیاجمند تخت اضافه باشد، برای هر شب باید 140 لاری گرجستان هزینه پرداخت نماید. اتاق های این هتل ظرفیت حدبیشتر یک تخت اضافه را دارند و امکان گنجاندن تخت کودک در آنها وجود ندارد. از ورود حیوانات به محوطه این هتل جلوگیری بعمل آورده می شود.

هتل لایت هوس Light House Hotel

یکی از دلایل محبوبیت، موقعیت مناسب هتل است. داخل هتل یک دکور زیبای مدرن دارد که فضا را مجذوب کننده تر می کند. اتاق های هتل به ال سی دی های بزرگ مجهز بوده و میز تحریر، حمام اختصاصی و حوله حمام از خدمات هتل هستند که در اختیار مسافران آن قرار می گیرند. رستوران هتل کیفیت خوبی دارد و انواع غذاهای اروپایی و گرجی را سرو می کند. فضای هتل به اینترنت وای فای رایگان مجهز است. قسمت پذیرش هتل از ساعت 14 آماده خدمت رسانی بوده و تسویه اتاق ها تا ساعت دوازده ظهر هست.

کلیه بچه ها زیر شش سال که برای اقامت خود از تخت های موجود استفاده نمایند، اقامتی رایگان خواهند داشت. بعلاوه، بچه ها زیر دو سال که از تخت کودک استفاده می نمایند نیز احتیاجی به پرداخت هزینه اقامت ندارند. اما، هر فرد دیگری به جز این دو دسته کودک یا بزرگسال درصورتیکه برای اقامت از تخت های اضافه استفاده نماید، برای هر شب 50 لاری گرجستان باید هزینه پرداخت کند. هر اتاق این هتل تنها ظرفیت یک تخت اضافه یا تخت کودک را دارد. برخلاف بیشتر هتل ها، در هتل لایت هوس می توانید حیوانات خود را بصورت رایگان اقامت دهید.

منبع: همگردی
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1913

به "تور گرجستان: معرفی شماری از معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور گرجستان: معرفی شماری از معروف ترین هتل های چهار ستاره باتومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید