برندگان پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی معرفی شدند

به گزارش سیلور 7، شهر: برندگان پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی در 7 محور معرفی شدند.

برندگان پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی معرفی شدند

به گزارش خبرنگار شهر، در بخش گردشگری برنده اول طرح محور تاریخی - فرهنگی از همدان، طرح دوم بازگشت باغ ها از مسکو روسیه و طرح سوم مجموعه فرهنگی رازی از تهران هستند.

در بخش محیط زیست پروژه توسعه دوچرخه سواری از تهران نفر اول و پروژه های پارک طبیعی ساند از کپنهاگ در دانمارک و پارک صد ساله چلالنگ کورن از بانکوک در تایلند دوم و سوم شدند.

در بخش مربوط به سلامت طرح کاهش پسماند (کاپ) از تهران نفر اول و پروژه های راستا سلامت از اردبیل و باغ معلق سئولو از سئول در کره جنوبی دوم و سوم شدند.

در مشارکت شهروندان و توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر پروژه فروشگاه دست دوم فروشی از مونیخ در آلمان نفر اول و پروژه های برنامه های فرهنگی برج میلاد در دوران پاندمی کرونا از تهران و خیابان متعلق به شماست از لیسبون در پرتغال دوم و سوم شدند.

در بخش نوآوری، فناوری و شهر هوشمند، شهر در دسترس از گدنیا در لهستان به عنوان پروژه اول جایزه را دریافت کرد و پروژه های مدیریت مکانیزه فضاهای پارک حاشیه ای از تهران و اپلیکیشن شهر من از مشهد دوم و سوم شدند.

در بخش اقتصاد شهری، سرمایه گذاری و کارآفرینی پروژه احیای کهن پیشه ها از قزوین مقام اول را به دست آورد. پروژه های رونق تجارت ملی در دوران پاندمی کروما از گاوا در اسپانیا و نقشه تعاملی مشاغل محلی از ایسی له مولینو در فرانسه جوایز دوم و سوم را به دست آوردند.

در محور هفتم نیز برنده اول پروژه شهرنشینی در بوینس آیرس از بوینس آیرس در آرژانتین اعلام شد و برندگان دوم و سوم نیز شهر یادگیرنده یزد از یزد و احیای محدوده تاریخی شهر تهران (منطقه 12) از تهران هستند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1504

به "برندگان پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برندگان پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید