تمجید ویژه روزنامه پرتغالی از طارمی

به گزارش سیلور 7، یک روزنامه کشور پرتغال نوشت که ستاره ایرانی پورتو رفته رفته به مهاجمی کامل تبدیل می شود.

تمجید ویژه روزنامه پرتغالی از طارمی

به گزارش خبرنگاران، روزنامه Obsevador درباره عملکرد مهدی طارمی در دیدار مقابل فارنسه نوشت: طارمی در این مسابقه دو بار گلزنی کرد و دو گل نیز ساخت. او به عنوان بهترین بازیکن دیدار انتخاب شد و به نظر می رسد در حال تبدیل شدن به مهاجمی کامل است. این دیداری بود که پیش از آغاز به انتها رسید؛ آن هم به خاطر اشتباهات فارنسه و نیز به خاطر شایستگی های بازیکنی که از دست دادن پنالتی را فراموش کرده است.

طارمی آمارهای بهترین گلزن پورتو، سومین گلزن لیگ برتر و نیز ثبت کننده بیشترین پاس گل در مسابقات را در یک سال ثبت کرد. پورتو، دومین تیم اروپایی این بازیکن به شمار می رود. طارمی بیشتر و بهتر، با DNA با افتخار و با شخصیت اژدها (لقب پورتو) مطابقت پیدا می کند.

طارمی گل های این مسابقه را با گلزنی در دقیقه 6 از روی نقطه پنالتی آغاز کرد، اما بدترین اتفاق برای فارنسه که آمیخته با هنر این بازیکن بود، هنوز رخ نداده بود. در صحنه گل دوم او و توپ را دریافت کرد، چرخید و توپ را به تونی مارتینز رساند تا او گل دوم را در دقیقه 14 به ثمر برساند. طارمی گل سوم را برای توماس تاوارس ساخت. مهاجم ایرانی پورتو پس از قطع توپ توسط اوریبه و پاس عالی اوتاویو، گل دوم خود را در حرکتی ساده و تأثیرگذار به ثمر رساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1711

به "تمجید ویژه روزنامه پرتغالی از طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید ویژه روزنامه پرتغالی از طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید