شرح سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد یحیی گل محمدی

به گزارش سیلور 7 و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول پناه در ارتباط با قرارداد با یحیی گل محمدی و دستیاران وی و تفاهمنامه با باشگاه شهرخودرو گفت: به نظر می رسد از مساله ای که مطرح شد، برداشت دقیقی نشده است. قبل از هر چیز باید بر حسن نیت باشگاه شهر خودرو در نحوه و شرایط انتقال آقای یحیی گل محمدی و دستیاران ایشان به پرسپولیس تاکید کنم و از مدیریت باشگاه شهر خوردو هم کمال تشکر را داریم.

شرح سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد یحیی گل محمدی

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: آنچه مورد اشاره ما بود، این است که در اساسنامه شرکت پرسپولیس نحوه تنظیم اسناد تعهدآور برای باشگاه، تعریف و معین شده است. توافق با باشگاه شهر خودرو جهت این انتقال، جزو چنین اسنادی است و طبق اساسنامه معین شده است که اسناد تعهدآور چگونه صادر می گردد و به امضای چه کسانی می رسد.

وی تاکید نمود: باشگاه پرسپولیس از باب ماهیت و کلیت توافق اجرا شده با باشگاه شهرخودرو، خود را متعهد می داند ولی به صورتجلسه تنظیم شده از نظر شکلی و امضاهای مندرج، ایراد وارد شده است.

رسول پناه در سرانجام گفت: با توجه به این که صورتجلسه تنظیمی، از نظر شکلی و ذیحسابی باشگاه، دچار ایراد بود در این ارتباط از سازمان بازرسی کل کشور، استعلام گرفته ایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1079

به "شرح سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد یحیی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد یحیی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید