تیم پیکان در نیم فصل در چند پست تقویت می گردد

به گزارش سیلور 7، غلامحسین حسنوی در خاتمه مسابقه تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و پیکان گفت: این برد را به مردم جم و طرفداران تیم پارس جنوبی جم تبریک عرض می کنم.

تیم پیکان در نیم فصل در چند پست تقویت می گردد

وی با انتقاد از شرایط برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: شش بازی است که در خانه خود بازی ننموده ایم و نباید اینگونه باشد که این همه بازی خارج از خانه داشته باشیم که نوعی برنامه ریزی غلط و ضعیف است.

مربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به اینکه با این حرف ها دنبال توجیه باخت امروز نیستیم، توضیح داد: تیم ما تماشاگر ندارید ولی آیا قانون هم نداریم؟ یک بازی را می توانستیم در خانه داشته باشیم که آن را هم از ما گرفتند.

وی با اشاره به اینکه طی دو ماه اخیر هیچ بازی داخل خانه ای انجام ندادیم اظهار داشت: بازی ما را با بازی های دو هفته پیش مقایسه کنید و می بینید که حق داشتیم نتوانیم خوب بازی کنیم.

حسنوی با اشاره به اینکه تیم پیکان در نیم فصل در چند پست تقویت می گردد اضافه نمود: بازیکنان جدید ما شرایط خوبی داشتند که به تیم ما اضافه شدند. دو نفر آنها توانستند زود خودشان را با ما هماهنگ نمایند، اما ابراهیم صالحی نتوانست.

وی در خصوص این مسابقه گفت: تیم پارس بیشتر از ما استراحت نموده بود و این مسائل تأثیرگذار است. امروز اشتباهاتی داشتیم و نتوانستیم خوب ظاهر شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 728

به "تیم پیکان در نیم فصل در چند پست تقویت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم پیکان در نیم فصل در چند پست تقویت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید