راه اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس

به گزارش سیلور 7، قائم مقام سازمان دانش آموزی از اختصاص یک موج رادیو برای سرویس دانش آموزی اطلاع داد و گفت: پخش موسیقی های محلی و بومی را در رادیو پیش بینی کردیم.

راه اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس

محمد روشنی در گفت وگو با سیلور 7، جزئیات تفاهم نامه جدید سازمان دانش آموزی با انجمن اولیا و مربیان را تشریح و اظهار کرد: این طرح که مربوط به سرویس مدارس است همه ساله انجام می شده اما سال جاری میان سازمان دانش آموزی انجمن اولیا و مربیان تفاهم نامه ای منعقد و بخش نظارت و امور فرهنگی بر سرویس ها به مدت یکسال به ما واگذار شد که اکنون در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: کمیته های استانی را تشکیل می دهیم. چاپ بروشور و سایر محتوای آموزشی و تهیه بسته های فرهنگی در قالب این طرح صورت می گیرد.

قائم مقام سازمان دانش آموزی از کوشش برای اختصاص یک موج رادیو به زمان رفت و برگشت و حضور بچه ها در سرویس مدارس اطلاع داد و گفت: پخش موسیقی های محلی و بومی در رادیو را پیش بینی کردیم و محتوای کلی این شبکه رادیویی شاد، فرهنگی، آموزشی و بر اساس سن دانش آموزان خواهد بود.

روشنی ادامه داد: هروز جلساتی برگزار می گردد تا سریعا شیوه نامه را تصویب و به استان ها ارسال کنیم.

وی درباره هزینه بر بودن برنامه های فرهنگی برای اولیا اظهار کرد: این برنامه هیچ هزینه ای برای والدین ندارد و در قالب همان هزینه ایست که برای سرویس می پردازند.

روشنی اضافه کرد: در مرحله بعدی قرار است اپلیکیشن کاربردی برای سرویس مدارس فراوری کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 109

به "راه اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید