رقابتهای برون مرزی گوش شکسته ها هوا شد!

به گزارش سیلور 7، پنج تیم کشتی ایران به دلیل لغو پرداخت ارز مبادله ای برای اعزام تیم های ورزشی به مسابقات برون مرزی، به تورنمنت های بین المللی و جشنواره جهانی ورزشهای عشایری اعزام نمی شوند.

رقابتهای برون مرزی گوش شکسته ها هوا شد!

به گزارش سیلور 7 ، پنج تیم کشتی ایران به دلیل لغو پرداخت ارز مبادله ای برای اعزام تیم های ورزشی به مسابقات برون مرزی، به تورنمنت های بین المللی و جشنواره جهانی ورزشهای عشایری اعزام نمی شوند.

به رغم پیگیری مشترک فدراسیون کشتی و وزارت ورزش و جوانان جهت اخذ ارز مبادله ای برای تامین هزینه تیم های اعزامی، به دلیل عدم پرداخت هزینه های ارزی مذکور از سوی بانک مرکزی، امکان اعزام پنج تیم منتخب و ملی کشتی ایران به مسابقات مربوطه منتفی شد.

بر این اساس تیم های منتخب بزرگسالان کشتی آزاد در تورنمنت سرکیسیان ارمنستان، کشتی آلیش مردان و زنان در جشنواره جهانی عشایری قرقیزستان، کشتی آزاد امید در تورنمنت سرکسیان ارمنستان و کشتی فرنگی امید در جام صربستان شرکت نمی نمایند.

به دلیل قطع تخصیص ارز مبادله ای برای اعزام تیم ها به فدراسیون کشتی و احتمالا ایر فدراسیون های دیگر و بالا رفتن چند برابری قیمت بلیط پروازهای خارجی، در چندماه آینده فدراسیون کشتی برای اعزام تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران به رقابت های جهانی جوانان، امید و بزرگسالان به ترتیب در اسلواکی، رومانی و مجارستان برنامه ریزی خواهد نمود. تنها در صورت تأمین منابع مالی لازم برای شناسایی ترکیب نهایی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ایران در مسابقات جهانی، صرفا کشتی گیران مورد نظر در اوزان دارای ابهام، به یک تورنمنت بین المللی اعزام می شوند.

5، 250

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 8 آبان 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 23

به "رقابتهای برون مرزی گوش شکسته ها هوا شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابتهای برون مرزی گوش شکسته ها هوا شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید