شرلوک هلمز در کتاب جنگل ببر آدم خوار می گردد

به گزارش سیلور 7 به نقل از هالیوود ریپورتر، اقتباس کمپانی برادران وارنر از کتاب جنگل رودیارد کیپلینگ، صداپیشه اصلی خود را پیدا کرد. بندیکت کامبربچ صدای خود را به شخصیت شیر خان قرض می دهد؛ ببر آدم خواری که شخصیت منفی داستان کلاسیک موگلی پسر جنگل است.

شرلوک هلمز در کتاب جنگل ببر آدم خوار می گردد

اندی سرکیس که تا کنون در نقش شخصیت های فراموش نشدنی مانند گولم ارباب حلقه ها و سزار ظاهر شده است، با این فیلم اولین تجربه کارگردانی خود را خواهد داشت.

کتاب جنگل بر پایه داستان های کوتاه کیپلینگ ساخته می گردد که روی شخصیت موگلی، پسری یتیم تمرکز می نمایند که توسط گرگ ها عظیم می گردد و با خرس ها و پلنگ های سیاه دوست می گردد. شیر خان دشمن قسم خورده موگلی است و هر کدام می خواهند دیگری را از میان ببرند.

کلی کلووز فیلمنامه این فیلم را نوشته است و پدرش استیو کلووز هم که از مجموعه فیلم های هری پاتر شناخته شده است، مسئولیت تهیه نمایندگی آن را بر عهده دارد.

فیلم کتاب جنگل برادران وارنر با اقتباس دیگری از این داستان توسط کمپانی دیزنی به رقابت خواهد پرداخت. تمام بازیگران فیلم دیسنی تعیین شده اند و جان فاورو مسئولیت کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت. ایدریس البا صدای خود را به شخصیت شیر خان در آن فیلم قرض می دهد.

کامبربچ که برای نقش آفرینی اش در سریال شرلوک نامزد دریافت جایزه امی هم شده است، با اندی سرکیس در مجموعه فیلم های هابیت نیز همکار بوده است. سرکیس از جمله کارگردانان واحد دوم اقتباس سه گانه پیتر جکسون بود و بار دیگر در نقش گولم نیز ظاهر شد. کامبربچ هم صداپیشه اژدهای خبیس یعنی اسماگ بود.

بندیکت کامبربچ در نقش بعدی اش به عنوان الن ترنینگ برنامه نویس و کدشکن در فیلم بازی تقلید ظاهر می گردد. این فیلم درام در فستیوال فیلم بین المللی تورنتو که ماه آینده برگزار می گردد به نمایش درخواهد آمد.

باید دید بندیکت کامبربچ شیرخان بهتری خواهد شد یا ادریس آلبا؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 907

به "شرلوک هلمز در کتاب جنگل ببر آدم خوار می گردد" امتیاز دهید

2 کاربر به "شرلوک هلمز در کتاب جنگل ببر آدم خوار می گردد" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرلوک هلمز در کتاب جنگل ببر آدم خوار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید