ناپولی بال ایتالیایی اش را به تورینو قرض داد، اشکرتل به ترکیه برگشت

به گزارش سیلور 7، در آخرین ساعات آخرین روز از بازار جابجایی فوتبال اروپا در تابستان، سه جابجایی صورت گرفت.

ناپولی بال ایتالیایی اش را به تورینو قرض داد، اشکرتل به ترکیه برگشت

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، سیمونه وردی در آخرین روز از بازار جابجایی فوتبال تابستانی ناپولی را به مقصد تورینو ترک کرد. این جابجایی به صورت قرضی است اما امکان تبدیل شدن آن به صورت قطعی وجود دارد.

این جابجایی ظاهراً تنها در فاصله چند ثانیه به خاتمه مهلت خرید بازیکن در سری A صورت گرفت و به موجب آن وردی برای یک فصل به صورت قرضی به تورین می رود و بابت آن تورینو 4 میلیون یورو به ناپولی می پردازد. همچنین تورینو می تواند با پرداخت 21 میلیون یورو وردی را به صورت قطعی خریدار کند.

وردی بازیکنی 27 ساله است که توانایی زدن ضربه به خصوص ضربات ایستگاهی با هر دو پا را دارد. او سال گذشته با قراردادی 24.5 میلیون یورویی از تیم بولونیا به ناپولی پیوست.

اشکرتل به ترکیه برگشت

یکی دیگر از جابجایی های روز خاتمهی بازار جابجایی، پیوستن مارتین اشکرتل مدافع میانی سابق تیم فوتبال لیورپول به تیم استانبول باشاک شهیر ترکیه بود. او در حالی به سوپرلیگ ترکیه رفت که در روز خاتمهی بازار قراردادش با آتالانتا را با توافق دو جانبه فسخ کرد. اشکرتل ماه گذشته به عنوان بازیکن آزاد به آتالانتا پیوسته بود اما بدون انجام حتی یک بازی برای این تیم، آبی و مشکی های برگامو را ترک کرد و این تیم هم به جای او سیمون کیائر از سویا را خرید. اشکرتل 34 ساله پیش از این هم با تیم فنربافچه در سوپرلیگ ترکیه بازی نموده بود.

چلسی کنِدی را به ختافه قرض داد

باشگاه چلسی روبرت کندی هافبک برزیلی 22 ساله خود را برای یک فصل به تیم ختافه قرض داد تا با بازی در لالیگای اسپانیا تجربه کسب کند. این اولین انتقال قرضی کندی پس از پیوستن او به چلسی در سال 2015 است. او برای آبی های لندن 27 بازی انجام داد و در دو بازی اول این فصل چلسی هم نیمکت نشین بود وفرصت رفتن به میدان را پیدا نکرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 353

به "ناپولی بال ایتالیایی اش را به تورینو قرض داد، اشکرتل به ترکیه برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناپولی بال ایتالیایی اش را به تورینو قرض داد، اشکرتل به ترکیه برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید