وکیل علی دایی: مدیران به جای توافق، مصاحبه می کنند، پرسپولیس طبق قانون محروم می شود

به گزارش سیلور 7، وکیل علی دایی می گوید باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات موکلش هیچ گونه توافقی نکرده است.

وکیل علی دایی: مدیران به جای توافق، مصاحبه می کنند، پرسپولیس طبق قانون محروم می شود

عسگری پیش بین، وکیل علی دایی در گفت وگو با سیلور 7 درباره وضعیت مطالبات دایی از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: مطالبات آقای دایی از باشگاه پرسپولیس دو بخش است. یک بخش بحث مالیات قرارداد اوست که متن صریح است که در قرارداد آمده و عنوان شده تمام مالیات و عوارض قانونی قرارداد بر عهده باشگاه است که باشگاه از پرداخت آن خودداری کرده است. همین موضوع با وجود این که آقای دایی تعهدی برای پرداخت این مالیات نداشته مشکلاتی برایش ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: ما بر اساس قانون به کمیته انضباطی شکایت کردیم و پس از رای کمیته انضباطی مجددا در کمیته استیناف این رای بررسی شد و با وجود این که علی دایی می توانست یک و نیم برابر قراردادش را هم بگیرد اما این کار را نکرد و فقط خواهان حق و حقوق قانونی خود شده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا مدیران حال حاضر باشگاه مذاکراتی با او و علی دایی برای توافق انجام داده اند یا خیر گفت: متاسفانه مدیران باشگاه پرسپولیس به جای اینکه کارهای مدیران سابق را جبران کنند و به دنبال توافق باشند، فقط در رسانه ها مصاحبه می کنند و علیه علی دایی جو ایجاد می کنند تا او را مقابل افکار عمومی قرار دهند. تا به حال با وجود این که ما خواهان برگزاری جلسه و توافق مسالمت آمیز برای این موضوع بودیم هیچ گونه درخواستی از باشگاه پرسپولیس ارائه نشده است. مدیران باشگاه فقط مصاحبه می کنند و یک بار هم حتی گفتند که ما توافق کرده ایم اما در واقع با علی دایی هیچ توافقی انجام نشده است.

وکیل علی دایی درباره این که آیا امکان دارد به خاطر بدهی باشگاه پرسپولیس به دایی این باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا محروم شود گفت: بر اساس قوانین کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها نباید بدهکار باشند. هر اتفاقی ممکن است در این زمینه رخ بدهد. به هر حال علی دایی خواهان حقوق قانونی خود است. البته او هیچ وقت دوست ندارد باشگاه پرسپولیس از ناحیه علی دایی زیان ببیند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر جلسه ای برای توافق برگزار شود آیا امکان دارد علی دایی با باشگاه پرسپولیس توافق کند گفت: حکمی که از سوی کمیته انضباطی ارائه شده و در ادامه در کمیته استیناف تایید شده قطعی است و باید اجرا شود. باشگاه پرسپولیس هم باید یا الان این رای را اجرا کند یا رضایت علی دایی را بگیرد. آن ها باید اول درخواست بدهند که با هم صحبت کنیم تا ببینند چگونه می توانند رضایت دایی را بگیرند. همان طور که گفتم علی دایی اصلا دوست ندارد باشگاه پرسپولیس متضرر شود. البته اگر این رویه از سوی مدیران باشگاه ادامه داشته باشد و آن ها فقط به دنبال مصاحبه کردن باشند و در عمل هیچ کاری نکنند، ممکن است باشگاه با محرومیت روبرو شود. این قانون کمیته صدور مجوز حرفه ای است.

پیش بین همچنین شرح داد: در گذشته با وجود این که علی دایی تیم بحران زده را سر و سامان بخشیده بود با او آن رفتار را کردند و از تیم کنارش گذاشتند و در ادامه مدیران بعدی باشگاه به جای این که به دنبال دلجویی باشند و سعی کنند رضایت علی دایی را به دست بیاورند فقط در رسانه ها علی دایی را مقابل افکار عمومی قرار می دهند. البته از همان زمان هم ما به دنبال توافق بودیم اما وجود اصرارها و پیگیری علی دایی، مسئولان باشگاه نخواستند که برای انجام توافق مذاکره کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 آذر 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 34

به "وکیل علی دایی: مدیران به جای توافق، مصاحبه می کنند، پرسپولیس طبق قانون محروم می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل علی دایی: مدیران به جای توافق، مصاحبه می کنند، پرسپولیس طبق قانون محروم می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید