آخرین پیشنهاد قطری های برای خریداری منچستریونایتد

به گزارش سیلور 7، جاسم بن حمد آل ثانی پنجمین و آخرین پیشنهاد خود برای خریداری باشگاه منچستریونایتد را ارائه کرد و به خانواده گلیزر گفته انتظار دارد تا روز آدینه پاسخ آنها را دریافت کند.

آخرین پیشنهاد قطری های برای خریداری منچستریونایتد

شیخ جاسم این پیشنهاد بهبود یافته خود را اوایل هفته (دوشنبه) به گروه راین مستقر در آمریکا که نماینده خانواده گلیزر برای فروش باشگاه منچستریونایتد است، ارائه نموده است.

منابع آگاه به شبکه آمریکایی ESPN گفته اند این آخرین پیشنهاد سازمان سرمایه گذاری قطر است و راین و گلیزرها فقط تا آدینه فرصت دارند تا تصمیم نهایی را اتخاذ نمایند.

منابع این شبکه می گویند شیخ جاسم از روند کند و عدم پیشرفت در فروش باشاه به وسیله خانواده گلیزر ناامید شده است.

کنسرسیوم قطری حالا خواهان روشن شدن تکلیف فروش منچستریونایتد در سریع ترین زمان ممکن است چراکه فصل فوتبالی به انتها خود رسیده و بازار رسمی جابجایی هم از هفته آینده شروع شده است.

پیشتر رسانه ها خبر داده بودند قطری ها در صورت راهنمایی منچستریونایتد، نام های بزرگی نظیر هری کین، کیلیان امباپه و نیمار را برای این تیم در نظر گرفته اند.

سازمان سرمایه گذاری قطر متعلق به خاندان سلطنتی قطر و شرکت چندملیتی صنایع شیمیایی اینیوس متعلق به جیم راتکلیف ثروتمندترین فرد بریتانیا بر سر خریداری این باشگاه از خانواده گلیزر رقابت می نمایند.

گفته شده مبالغ پیشنهادی پیشین شیخ جاسم و راتکلیف چیزی در حدود 6 میلیارد پوند بوده است و حالا توپ در زمین گلیزرهاست تا مالک آینده شیاطین سرخ را معین نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 خرداد 1402 بروزرسانی: 20 خرداد 1402 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 2299

به "آخرین پیشنهاد قطری های برای خریداری منچستریونایتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین پیشنهاد قطری های برای خریداری منچستریونایتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید