شروع ثبت نام سفرهای نوروزی بازنشستگان

به گزارش سیلور 7، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از راه اندازی سامانه آنلاین ثبت نام سفرهای نوروزی بازنشستگان اطلاع داد و گفت: ثبت نام این سفرها از شنبه هفته آینده شروع می گردد.

شروع ثبت نام سفرهای نوروزی بازنشستگان

به گزارش برنا جمشید تقی زاده در حاشیه افتتاح سامانه ثبت نام سفرهای نوروزی بازنشستگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری اضافه کرد: ثبت نام سفرهای نوروزی بازنشستگان از شنبه هفته آینده شروع می گردد و بازنشستگان می توانند در تورهای سیاحتی و زیارتی به صورت آنلاین ثبت نام نمایند.

وی با اشاره به شعار در خانه نمانیم گفت: راه اندازی سامانه تورهای آنلاین سفر برای بازنشستگان به منظور تحقق این شعار طراحی شده است و امیدواریم بازنشستگان به همراه خانواده های خود از مزایای سفرهای سیاحتی و زیارتی بهره مند شوند همچنین ازاین پس بازنشستگان می توانند نام نویسی برای استفاده از برنامه های سفرهای نوروزی را به وسیله این سامانه به صورت غیرحضوری انجام دهند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اضافه کرد: در این مراکز اقامتی و گردشگری، بازنشستگان از 20 درصد تخفیف برای صرف غذا و همچنین 50 درصد برای اقامت و اسکان در هتل و اقامتگاه ها برخوردار می شوند و سعی شده امکان ثبت نام آنلاین سفرهای نوروزی برای 50 هزار نفر از بازنشستگان فراهم گردد.

وی در خصوص هزینه سفر بازنشستگان نیز گفت: برای یک نفر بازنشسته با یک نفر همراه 740 هزار تومان یاری هزینه سفر داده می گردد و صندوق بازنشستگی سعی دارد امور رفاهی و معیشتی و همچنین مباحث مربوط به رفاه و گردشگری و سفرهای بازنشستگان را در اولویت کارهای خود قرار دهد.

تقی زاده با اشاره به حمایت از یک میلیون و 421 هزار بازنشسته اضافه کرد: به این منظور خدمات ویژه ای شامل بیمه تکمیلی سفرهای گردشگری، سیاحتی و زیارتی و همچنین تأسیس دهکده های سلامت به منظور رفاه بازنشستگان و خانواده های آن ها نیز در نظر گرفته شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 153

به "شروع ثبت نام سفرهای نوروزی بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام سفرهای نوروزی بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید