اتوبوس های خودران از فردا در سنگاپور مسافرگیری می نمایند

به گزارش سیلور 7، اتوبوس های خودران بعد از یک سال مطالعه و انجام آنالیز های آزمایشی مختلف از فردا مسافرگیری را در کشور سنگاپور شروع می نمایند.

اتوبوس های خودران از فردا در سنگاپور مسافرگیری می نمایند

همراه ما باشید تا باتور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از زددی نت، اتوبوس های خودران بعد از یک سال مطالعه و انجام آنالیز های آزمایشی مختلف از فردا مسافرگیری را در کشور سنگاپور شروع می نمایند. در جریان آخرین آنالیز های آزمایشی این اتوبوس ها به مدت 1.5 ماه در جاده های مختلف سنگاپور مورد آزمایش نهاده شدند و نقاط ضعف و قوت آنها در دانشگاه ملی سنگاپور نیز مورد آنالیز نهاده شد.

قرار است یک شرکت حمل و نقل محلی به نام کامفورت دلگرو این اتوبوس های خودران را که ان یو اسمارت نام دارند مورد استفاده قرار دهد. هر یک از این اتوبوس ها می توانند تا 12 مسافر را در خود جای دهند و قرار است در اولین مرحله مسافران خود را در راستاهای 1.6 کیلومتری جابجا نمایند.

این اتوبوس ها هر 20 دقیقه یک بار مسافران را در راستا از قبل تعیین شده جابجا می نمایند و در صورت استقبال مدت زمان فعالیت آنها افزایش می یابد. در حال حاضر مدت زمان فعالیت اتوبوس های یادشده از ساعت 10:20 دقیقه صبح شروع شده و تا ساعت 3:20 دقیقه بعد از ظهر ادامه می یابد.

اتوبوس یادشده در هوای بارانی قادر به فعالیت نیست ولی برای صادرات آن به 26 کشور دنیا برنامه ریزی شده و تا به حال 320 هزار مسافر توسط این اتوبوس در راستاهایی مجموعا 600 هزار کیلومتری جابجا شده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 348

به "اتوبوس های خودران از فردا در سنگاپور مسافرگیری می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتوبوس های خودران از فردا در سنگاپور مسافرگیری می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید