استعلام مدرک تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی تهران الکترونیکی شد

به گزارش سیلور 7، فرایند استعلام الکترونیکی تأییدیه مدرک تحصیلی دیپلم و مدارک تحصیلی صادره از سایر مراکز در دانشگاه علوم پزشکی تهران به صورت الکترونیک و بر بستر اینترنت فراهم شد.

استعلام مدرک تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی تهران الکترونیکی شد

به گزارش گروه دانشگاه سیلور 7 به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، برای نخستین بار ثبت نام غیرحضوری دانشجویان جدید و اعتبارسنجی داده های خوداظهاری شده دانشجویان میسر شد.

در این خدمت ثبت نام دانشجو از طریق سامانه های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران اجرا شده و اقلام هویتی دانشجو از طریق خدمات برخط هویتی و خدمت استعلام عکس سازمان ثبت احوال و خدمت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و اقلام تحصیلی دانشجو از طریق خدمت برخط استعلام تحصیلی وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش اعتبارسنجی می شوند.

از جمله مزایای استفاده از این سامانه ها عدم نیاز مراجعه دانشجویان برای ثبت نام به دانشگاه و حذف واسطه های غیرضرور در این زمینه همانند دفاتر پیشخوان دولت و تسهیل و تسریع فرآیند ثبت نام، کاهش میزان جعل مدارک و صرفه جویی در مصرف کاغذ است.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی تهران موضوع صدور الکترونیکی دانشنامه ها و مجهز شدن به امضای الکترونیکی دانشنامه را پیگیری می کند.

این خدمات با تلاش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان ثبت احوال کشور و سازمان بازرسی کل کشور و با مدیریت و راهبری دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات به ثمر رسیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1313

به "استعلام مدرک تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی تهران الکترونیکی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعلام مدرک تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی تهران الکترونیکی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید