افزایش سقف اعتبار کارت بلیط سالمندان به 200 هزارتومان

به گزارش سیلور 7، اعضای شورای شهر تهران استفساریه شهردار تهران در مورد مصوبه دستورالعمل چگونگی ارائه خدمات و تسهیلات به سالمندان و نظام یکپارچه بلیط الکترونیک حمل و نقل عمومی شهر تهران را آنالیز کردند.

افزایش سقف اعتبار کارت بلیط سالمندان به 200 هزارتومان

به گزارش خبرنگاران، اعضای شورای شهر تهران امروز آنالیز استفساریه شهردار تهران در مورد مصوبه دستورالعمل چگونگی ارائه خدمات و تسهیلات به سالمندان و نظام یکپارچه بلیط الکترونیک حمل و نقل عمومی شهر تهران را آنالیز کردند و میثم مظفر عضو کمیسیون بودجه گفت: یک کمیته مشترک برای پاسخ به این استفساریه به وسیله کمیسیون حمل ونقل و حقوقی تشکیل شده و جمع بندی نهایی ما پاسخ به سه سوال بود.

وی با بیان اینکه مصوبه نظام یک پارچه بلیط با دستورالعمل چگونگی ارائه خدمات به سالمندان مغایرت ندارد، گفت: بعلاوه افزایش سقف اعتبار کارت بلیط سالمندان از 150 هزار تومان به 200 هزار تومان تایید شد و ارائه خدمات به سالمندان به وسیله سیستم یکپارچه بلیط الکترونیک خواهد بود.

به گزارش خبرنگاران، شفیعی معاون حمل و نقل نیز با بیان این که افزایشی سقف اعتبار کارت بلیط سالمندان از 150 به 200 هزارتومان خبر خوبی برای این افراد است، گفت: اما این اقدام بار اقتصادی دارد و ما در متمم این بار اقتصادی را لحاظ خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگاران، اعضای شورای شهر آنالیز استفساریه شهردار تهران در مورد مصوبه دستورالعمل چگونگی ارائه خدمات و تسهیلات به سالمندان و نظام یکپارچه بلیط الکترونیک حمل و نقل عمومی شهر تهران را با اتفاق آراء به تصویب رساندند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 خرداد 1401 بروزرسانی: 14 خرداد 1401 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 2099

به "افزایش سقف اعتبار کارت بلیط سالمندان به 200 هزارتومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سقف اعتبار کارت بلیط سالمندان به 200 هزارتومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید