اخبار اقتصادی

تور ارزان فرانسه: سولار توک توک به خاطر سرقت پاسپورت در فرانسه متوقف شد

ناوین رابلی که سوار بر توک توک (ریکشاو) خورشیدی خود از شهر زادگاهش در هند سفری را به سوی لندن شروع نموده بود تا پیغام استفاده از اتوموبیل های خورشیدی (سولار) و سوخت پاک را در سراسر اروپا و آسیا پخش کند، حالا در آخرین مرحله سفر خود در کشور فرانسه دچار مشکل...

7 بهمن 1400

تور ارزان چین: اعتراف وزیر دفاع آمریکا درباره قدرت چین

وزیر دفاع آمریکا لوید استین در سخنرانی اخیر خود چین را رقیب بی همتای آمریکا خواند.

29 دی 1400

نیروهای یمن به میادین نفتی صافر در مأرب نزدیک شدند

منابع نظامی خبر دادند که نیروهای یمنی در جریان درگیری با مزدوران وابسته به ریاض پیروز شدند در اطراف میادین نفتی صافر پیشروی نمایند.

26 دی 1400

خطیر و نصیرزاده، اعضای تازه هیات مدیره تراکتور

دو عضو تازه هیات مدیره باشگاه تراکتور معرفی شدند.

24 دی 1400

تور هلند: تحصیل دکتری در هلند 2022 ، شرایط و مدارک

لازمهٔ تحصیل دکتری در هلند گذراندن یک دورهٔ لااقل چهار ساله و به خاتمه رساندن یک پروژهٔ تحقیقاتی بکر و نو است که در نهایت به نوشتن یک سرانجام نامهٔ درست و درمان ختم می گردد. در تمام مدت تحصیل، دانشجویان دکتری در ارتباط و همکاری تنگاتنگی با استاد ناظر...

18 دی 1400

نخستین پذیرش Arrima سال 2021 برگزار گردید

استان کبک کانادا در بیست و ششم ژانویه طی پذیرشی که به وسیله Regular Skilled Worker Program برگزار کرد برای 95 متقاضی اسکیلدرورکر دعوتنامه صادر کرده است. دعوتنامه ها برای متقاضیانی صادر شده که در پورتال ثبت نام آنلاین موسوم به Arrima دارای پروفایل Expression of Interest (EOI) بوده...

16 دی 1400

چرا درباره خشونت در بازی های ویدیویی اشتباه می کنیم؟

تقریباً از زمانی که بازی های ویدئویی وجود داشته اند، بحث هایی پرآب وتاب درباره رابطه خشونت با این فرم هنری در جریان بوده است.

14 دی 1400

جدیدترین آمار مهاجرت نخبگان

خبرگزاری خبرنگاران- رصدخانه مهاجرت ایران به عنوان اولین نهاد پژوهشی کشور در زمینۀ تحلیل داده های مهاجرتی آخرین شرایط و آمار مربوط به مقدار مهاجرت، ماندگاری و خروج نخبگان را گفت.

12 دی 1400

این کشور به عنوان زیباترین مقصد گردشگری در اروپا انتخاب شده است

کشور پرتغال یکی از کشورهای اروپایی است که در لیست کشورهای ارزان قرار می گیرد و افرادی که در پی یک سفر مالی هستند می توانند پرتقال را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایند. هزینه اقامت، خورد و خوراک و گردش در این کشور کاملا ارزان است. طبق آنالیز های اخیر کشور...

10 دی 1400

تور دبی ارزان: قیمت درهم امارات شنبه 6 آذر 1400

قیمت درهم امارات امروز شنبه 6 آذر1400 تا ظهر به هفت هزار و 975 تومان رسید که نسبت به قیمت پایانی معاملات بازار آزاد ارز در هفته گذشته، 65 تومان بیشتر است. درهم یک هفته پیش 300 تومان ارزانتر فروخته می شد.

29 آذر 1400

دادور:عملیات تولید در پالایشگاه ستاره خلیج فارس بی وقفه ادامه دارد

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: زلزله استان هرمزگان به هیچ کدام از تأسیسات پالایشگاه ستاره خلیج فارس آسیبی وارد نکرده است.

23 آذر 1400

تغییرات مدیریتی نو در شهرداری تبریز

خبرگزاری خبرنگاران- با صدور احکام جداگانه ای از سوی شهردار تبریز، تغییرات مدیریتی تازه در این شهرداری رقم خورد.

23 آذر 1400

5کشور کوچک جهان

برای اینکه بدانید پنج کشور کوچک جهان چقدر کوچک هستند کافی است بدانید مساحت شهر تهران -و نه استان تهران -730 کیلومتر مربع است یعنی مساحت این 5 کشور که حدود 110 کیلومتر مربع است در حدود یک هفتم شهر تهران می گردد.

13 آذر 1400

تور مالزی ارزان: معرفی سوغاتی های محبوب مالزی

مالزی دارای سوغات بسیار متنوعی از لباس های محلی گرفته تا لوازم الکترونیک است که می تواند باعث رضایت گردشگران مختلف در هنگام خرید گردد.

9 آذر 1400

وقتی غذا و اسباب بازی مرگ آور می شود!

تهران (پانا) - نتایج تحقیقات حاکی از آن است که مواد شیمیایی مصنوعی رایج موجود در بسته بندی مواد غذایی، لوازم آرایشی و اسباب بازی ها ارتباط نزدیکی با بروز مرگ زودرس دارد زیرا این مواد بر متابولیسم تأثیر گذاشته و باعث التهاب در بدن می شود.

7 آذر 1400

عبور استعلام های بین دستگاهی از 3 میلیارد تراکنش

معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه اسعلام های بین دستگاهی از سه میلیارد و 214 میلیون تراکنش فراتر رفته است، گفت: بر اساس آخرین آمار، اکنون 70 دستگاه برای سرویس دهی و 214 دستگاه به عنوان سرویس گیرنده به طرح دولت الکترونیک پیوسته...

5 آذر 1400

تکذیب خبر مذاکره سعودی ها با اینتر برای خرید باشگاه

مدیراجرایی باشگاه اینتر خبر مذاکره مالکان تازه باشگاه نیوکاسل برای خرید سهام نراتزوری را رد کرد.

27 آبان 1400

مقاله: سیگار و پیپ الکترونیک در تایلند ممنوع شد

بنابراین , مسافرانی که به تایلند می آیند به تایلند توصیه می کنند که هیچ گونه سیگار الکترونیکی با آن ها حمل نکنند , و یا هیچ یک از اقلام یا تجهیزات مربوط به سیگار الکترونیکی ; مانند , مایع مورد استفاده در دستگاه .

24 آبان 1400

مقاله: تابلوی ریگی سیاه، شاهکار بریتانیایی ممنوع الخروج شد

وی اضافه کرد: امیدوارم با اعلام ممنوعیت موقت برای خروج این تابلو نقاشی، بتوانیم با جمع آوری بودجه لازم برای خریداری آن، این اثر هنری را در خانه نگهداری کنیم و بعدها به نمایش عموم بگذاریم.

21 آبان 1400

اعلام دستورالعمل بازارگردانی در بورس و فرابورس

با تصویب سازمان بورس، دستورالعمل فعالیت بازارگردانی در بورس تهران و مبتنی بر حراج در فرابورس و اصلاحات بعدی آن نسخ می گردد.

14 آبان 1400
تعداد: (516)