امضای تفاهم نامه با آلمان، اسپانیا و ایتالیا برای توسعه فوتبال بانوان

به گزارش سیلور 7، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: در راستای توسعه فوتبال بانوان کلاس های آموزشی مختلف بین المللی را به صورت کوتاه مدت برگزار می کنیم.

امضای تفاهم نامه با آلمان، اسپانیا و ایتالیا برای توسعه فوتبال بانوان

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد احسانی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه در بخش فوتبال و فوتسال بانوان احتیاج به برگزاری دوره های بین المللی مختلفی داشتیم و محدودیت هایی که وجود داشت، سعی نموده ایم تا دوره های کوتاه مدت پنج یا شش روزه را در راستای آموزش به روز فوتبال، فوتسال، بدنسازی و دروازه بانی برگزار کنیم.

وی اضافه نمود: پس از برگزاری دوره بدنسازی با همکاری فیفا در ماه گذشته، اواخر این ماه نیز دوره دروازه بانی فیفا برای فوتبال بانوان را برگزار خواهیم کرد تا مربیان خوبی را در این زمینه تربیت نموده و بتوانیم با آموزش این مربیان، در نهایت دروازه بانان خوبی را برای فوتبال و فوتسال کشور تربیت کنیم.

رئیس کمیته آموزش اعلام نمود: به همین دلیل پس از حضور مسئولان فدراسیون نروژ، قرارداد همکاری دو جانبه را در راستای توسعه فوتبال پایه بانوان امضا کردیم تا بتوانیم به اهداف خود برسیم. متأسفانه در بخشی از برنامه های آموزشی خود به دلیل مسائل و محدودیت هایی که وجود دارد، عقب هستیم، اما با امضای تفاهم نامه با کشورهای مختلف، این مشکل را برطرف خواهیم کرد. ما به زمان احتیاج داریم تا خواسته های مربیان در بخش بانوان را فراهم کنیم.

احسانی ادامه داد: سعی می کنیم با کشورهای آلمان، اسپانیا و ایتالیا در راستای توسعه فوتبال بانوان تفاهم نامه داشته باشیم، مانند سال گذشته که با مدرس آلمانی، دوره مربیگری فوتبال برای بانوان برگزار کردیم. از استان ها می خواهم که در زمینه تربیت مربی فعالیت های خود را بیش از پیش نموده و بتوانیم با تحت پوشش قرار دادن آنها، زمینه ساز موفقیت در بحث آموزشی باشیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 2 دی 1398 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 602

به "امضای تفاهم نامه با آلمان، اسپانیا و ایتالیا برای توسعه فوتبال بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه با آلمان، اسپانیا و ایتالیا برای توسعه فوتبال بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید