آنالیز فنی پورشه پانامرا LWB

به گزارش سیلور 7، خودرو پورشه پانامرا در مقایسه با نسخه استاندارد از 150 میلی متر فاصله بیشتر بین محورها سود برده و به صورت استاندارد دارای جایگاه های گرم شونده، سقف پانورامیک بزرگ، سیستم تعلیق بادی و تطبیقی و… می باشد.

آنالیز فنی پورشه پانامرا LWB

به گزارش خبرنگار ، اگر نشستن پشت فرمان نسخه طویل تر پورشه پانامرا به قدر کافی شما را راضی نمی کند می توانید سری به گاراژ تاپ کار زده و کیت بدنه فیبر کربنی استینگری GTR را برای ایجاد ظاهری اسپورت تر سفارش دهید.

این کیت بدنه از سپر جلوی جدید، ورودی های هوای متمایز، دیلایت های متفاوت، رکاب های جانبی جدید، کاپوت خاص، دیفیوزر عقب و بال عقب ثابت تشکیل شده است. همچنین دستگیره های درب جدیدی برای درب های عقب تدارک دیده شده است.

به همین منوال می توان فیبر کربن را روی کاپوت، رکاب های جانبی، اسپویلر جلو، آینه بغل ها، دیفیوزر عقب، بال و بعضی بخش های دیگر دید. قطعاً کیت بدنه تاپ کار ظاهر گیراتری را برای پانامرا به ارمغان آورده و این خودروی آلمانی طراحی اسپورت تری نسبت به حالت استاندارد دارد.

اما درباره خود خودرو باید گفت پورشه پانامرا LWB در نمایشگاه لس آنجلس 2016 معرفی گردید. این خودرو در مقایسه با نسخه استاندارد از 150 میلی متر فاصله بیشتر بین محور ها سود برده و به صورت استاندارد دارای جایگاه های گرم شونده، سقف پانورامیک بزرگ، سیستم تعلیق بادی و تطبیقی و… می باشد.

اگرچه نمی توانیم کابین این مدل ویژه را مشاهده کنیم، اما می دانیم که تاپ کار می تواند کابین چرمی سفارشی با عناصر فیبر کربنی و حتی طلای 24 عیار را نیز تأمین کند و از این نظر محدودیتی وجود ندارد.

ما همچنین می دانیم که مدل های اجرایی پانامرا را می توان با کنسول مرکزی عقب متفاوت که دارای دو میز یکپارچه و تاشونده می باشد سفارش داد. نهایتاً به بسته اطلاعات سرگرمی جایگاه های عقب پورشه می رسیم که از صفحات نمایش 10.1 اینچی تشکیل شده است. این صفحات نمایش داخل پشت سری های جایگاه های جلو جا خوش نموده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 522

به "آنالیز فنی پورشه پانامرا LWB" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز فنی پورشه پانامرا LWB"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید