ترامپ به صدور کیفرخواست علیه خود واکنش نشان داد

به گزارش سیلور 7، به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز سه شنبه در پیامی توئیتری به کنفرانس مطبوعاتی دموکرات های مجلس نمایندگان در خصوص استیضاح خود واکنش نشان داد.

ترامپ به صدور کیفرخواست علیه خود واکنش نشان داد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

رئیس جمهوری آمریکا اتهامات وارده به خود در فرایند استیضاح را مضحک خواند و آن را تعقیب توهمات دانست.

این در حالیست که رؤسای حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا ساعاتی پیش با شرکت در یک نشست خبری، صدور کیفرخواست علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور را اعلام کردند.

در این راستا، جری نادلر (Jerry Nadler) رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به این که کیفرخواست علیه رئیس جمهور این کشور شامل 2 اتهام است، گفت: نخستین اتهام علیه دونالد ترامپ، سوء استفاده از قدرت و دومین اتهام وی جلوگیری از انجام تحقیقات کنگره است. در راستای اجرای قانون اساسی آمریکا، 2 بند برای محاکمه پارلمانی دونالد ترامپ را به این شکل اعلام می کنیم.

رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در این خصوص ادامه داد: ترامپ از اعتماد به خود سوء استفاده کرده است. او قانون اساسی، دموکراسی و امنیت ملی کشور را در معرض خطر قرار داده است.

در ادامه کنفرانس مطبوعاتی دموکرات های مجلس نمایندگان در این خصوص آدام شیف رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان نیز شرح داد: ترامپ همچنان در تلاش برای تضعیف انتخابات آینده آمریکاست. صدور کیفرخواست علیه دونالد ترامپ به او نشان خواهد داد که ما از قانون اساسی کشور حفاظت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 683

به "ترامپ به صدور کیفرخواست علیه خود واکنش نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به صدور کیفرخواست علیه خود واکنش نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید