تغییر مقررات سفری انگلستان

به گزارش سیلور 7، انگلستان با معرفی مقررات نو سفری تعداد لیست های کشورهای مختلف از نظر شرایط ابتلا به کرونا را فقط به یک لیست قرمز محدود می نماید.

تغییر مقررات سفری انگلستان

ایسنا: گاردین، مقررات تازه مربوط به سفرهای بین المللی در انگلستان از چهارم اکتبر جایگزین روش قبلی لیست بندی کشورها می گردد.

بر این اساس، از این پس فقط لیست قرمز برای کشورها باقی خواهد ماند و به جای لیست کشورهای سبز و زرد از عبارت سایر کشورهای دنیا و یا کشورهای خارج از لیست قرمز استفاده خواهد شد. بعلاوه تغییراتی در فرایند انجام آزمایش ویروس کرونا ایجاد خواهد شد.

از بامداد چهارم اکتبر، مسافرین کاملا واکسینه شده به انجام آزمایش کرونا در سه روز پیش از بازگشت از کشور خارج از لیست قرمز ملزم نیستند. بعلاوه از انتها اکتبر، این مسافران دیگر ملزم به انجام آزمایش PCR در روز دوم ورود به انگلستان و اسکاتلند نیستند.

اما هنوز برای مسافرانی که کامل یا اصلا واکسینه نشده اند هیچ تغییری در مقررات انجام آزمایش کرونا یا قرنطینه اعلام نشده است. این یعنی اگر این مسافران از کشورهای خارج از لیست قرمز وارد بریتانیا شوند باید پیش از سفر آزمایش کرونا انجام داده باشند بعلاوه یک آزمایش PCR در روز دوم ورود به کشور و یک آزمایش در روز هشتم انجام دهند و به مدت 10 روز هم در قرنطینه بمانند.

مقررات برای مسافرانی که از کشورهای لیست قرمز وارد می شوند همانند گذشته باقی خواهد ماند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1873

به "تغییر مقررات سفری انگلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر مقررات سفری انگلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید