حرکت جنجالی نو ایلان ماسک در توییتر

به گزارش سیلور 7، دیجیاتو نوشت: مدیرعامل توییتر می گوید اکانت هایی است که سال هاست در این شبکه اجتماعی فعالیت نمی نمایند از این پلتفرم حذف خواهند شد.

حرکت جنجالی نو ایلان ماسک در توییتر

براساس سیاست های توییتر، کاربران باید حداقل هر 30 روز یک بار به حساب کاربری خود وارد شوند تا اکانت شان برای همواره از بین نرود. اما ماسک می گوید این شرکت در حال حاضر صرفاً به سراغ حذف اکانت هایی خواهد رفت که چندین سال است فعالیتی نداشته اند.

این اتفاق احتمالاً بیش از همه روی کاربران قدیمی توییتر اثر خواهد گذاشت، چون کسانی که سال هاست در این شبکه اجتماعی فعالیت می نمایند، احتمالاً دنبال نماینده های غیرفعال زیادی دارند. در نتیجه، همان طور که ماسک هشدار داده است، تعداد فالوورها می تواند کاهش پیدا کند.

اکانت های قدیمی توییتر آرشیو می شوند

مدیرعامل توییتر بعلاوه تأیید نموده است که با حذف این اکانت ها، نام های کاربری آن ها در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. در پاسخ به این مسئله کاربری نوشته بود که این کار می تواند بخش مهمی از محتواهای قدیمی این شبکه اجتماعی را از بین ببرد. در پاسخ ایلان ماسک خاطرنشان کرد: اکانت ها آرشیو خواهند شد. بااین حال، دقیقاً معین نیست که شکل این آرشیوشدن چگونه خواهد بود.

نیویورک تایمز چند ماه پیش در گزارشی گفته بود که توییتر در نظر دارد فروش نام های کاربری به وسیله مزایده را ممکن کند. این روش می تواند سازوکار جدیدی برای کسب عایدی در این پلتفرم باشد. بااین حال، هنوز چیزی به صورت رسمی در این باره اعلام نشده است.

از زمانی که ایلان ماسک معامله خرید توییتر را تکمیل کرد و مدیریت این شبکه اجتماعی را در دست گرفت، تغییراتی بسیاری در این پلتفرم رقم خورده است. برای مثال، او تیک آبی قدیمی بسیاری از اکانت ها را حذف کرد و با نقدها زیادی در این باره روبه رو شد. وی بعلاوه اخیراً اعلام نموده است که کاربران به زودی می توانند از مخاطبان بابت مطالعه هر مطلب هزینه دریافت نمایند.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1402 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 2288

به "حرکت جنجالی نو ایلان ماسک در توییتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت جنجالی نو ایلان ماسک در توییتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید