اخبار سیاسی

مردم تایلند اطلاعات عمومی در خصوص گردشگری ایران ندارند

وزیر ورزش و گردشگری تایلند گفت: متأسفانه مردم تایلند اطلاعات عمومی در مورد گردشگری کشور ایران ندارند و نیازمند معرفی بیش از تاریخ و فرهنگ ایرانیان به کشور تایلند هستیم.

21 آذر 1398

کامرون: اروپا باید رویکرد خود در قبال روسیه را تغییر دهد

خبرنگاران: نخست وزیر انگلیس تاکید نمود: کشورهای غربی باید در رویکرد خود نسبت به روسیه تجدید نظر نمایند اگر مسکو موضع خود را در قبال اوکراین تغییر ندهد.

20 آذر 1398

اسپر: بعید است برای کردها با ترکیه وارد جنگ بشویم

وزیر دفاع آمریکا وقوع درگیری نظامی بین کشورش و ترکیه را به دلیل حمله نظامی آنکارا علیه شبه نظامیان کرد سوریه بعید دانست.

17 آذر 1398

مصباحی مقدم: در سال 89 قیمت بنزین سهمیه ای 4برابر شد و اتفاقی نیفتاد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره طرح دولت درباره بنزین نوشت: در سال89 قیمت بنزین سهمیه ای 4برابر وغیرسهمیه ای 7برابر شد و چنین اتفاقاتی نیفتاد.چرا که مجلس 6ماه روی طرح و تبعات اش کار کرد.

14 آذر 1398

شرکت هندی تحت فشار آمریکا حمل نفت ایران را متوقف کرد

خبرنگاران: رویترز به نقل از منابع مطلع بیان کرد شرکت مرکاتور هند به دلیل فشارهای سیاسی دولت آمریکا اجاره کشتی به دولت هند برای حمل نفت ایران را متوقف نموده است.

13 آذر 1398

ساخت واگن مسافربری مشترک ایران، ایتالیا و هند

منصور معظمی در دیدار با هیات مدیران عالی شرکت های صنعتی هندی از توافق سه جانبه ایدرو با دو شرکت ایتالیایی و هندی برای ساخت واگن مسافربری به صورت فاینانس اطلاع داد.

12 آذر 1398

نقش 38 کارمند وزارت خارجه آمریکا در ارسال اطلاعات محرمانه به ایمیل کلینتون

وزارت خارجه آمریکا در گزارشی گفت که 38 تن از کارکنان فعلی و سابق این وزارتخانه، اطلاعات محرمانه ای را به سرور ایمیل شخصی هیلاری کلینتون ارسال کرده اند.

10 آذر 1398

ناآرامی ها در لبنان کشته برجای گذاشت

ایرنا نوشت: روزنامه الجمهوریه لبنان نوشت: یوسف الحسن جوان لبنانی اولین کشته ناآرامی ها و اعتراض هایی است که از شامگاه پنجشنبه در لبنان آغاز شده است. وی در تظاهراتی که در شهر طرابلس در شمال کشور برگزار گشت، در اثر اصابت گلوله زخمی شد و به علت شدت جراحات...

10 آذر 1398

کناره گیری رئیس بانک مرکزی مالزی در پی فساد اقتصادی

رئیس بانک مرکزی مالزی به دنبال تحقیقات درباره فساد اقتصادی از سمت خود کناره گیری نموده است.

10 آذر 1398

محیط زیست سند تعهدات ملی NDC را ارائه کند

سازمان محیط زیست، اگر به دنبال اخذ مصوبه مجلس برای ارائه تعهدات در موافقت نامه پاریس است، باید سند تعهدات ملی (NDC) را به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

9 آذر 1398

شبکه های آزمایشگاهی با سه شاخص اصلی رتبه بندی می شوند

مدیر شبکه های آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کشور گفت: شبکه های آزمایشگاهی به وسیله سه شاخص اصلی هرساله رتبه بندی و از حمایت های ما بهره مند می شوند.

8 آذر 1398

وزیر کشور در مرز حلبچه

وزیر کشور در بازدید از مرز بین المللی حلبچه گفت میزان بازگشت زائران اربعین در حال حاضر از میزان سفر زائران به کربلا پیشی گرفته است.

8 آذر 1398

نارضایتی تایلند به خاطر دخالت آمریکا در امور داخلی این کشور

خبرنگاران: مجلس تایلند از کاردار آمریکا در بانکوک خواست تا در مورد دخالت واشنگتن در امور داخلی این کشور، شرح دهد.

6 آذر 1398

وزیر خارجه عمان با ظریف دیدار کرد

یوسف بن علوی وزیر امور خارجه عمان با دکتر محمد جواد ظریف دیدار و گفت وگو کرد.

6 آذر 1398

افزایش 4.3 درصدی رشد فراوری ناخالص داخلی قزاقستان در 9 ماه 2019

وزیر اقتصاد ملی قزاقستان از رشد بیش از 4 درصدی فراوری ناخالص داخلی این کشور در ماه های ژانویه تا سپتامبر امسال میلادی اطلاع داد.

4 آذر 1398

نشست گروه تماس سوریه در وین شروع شد

به گزارش خبرنگاران، نشست گروه تماس بین المللی سوریه با حضور وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و دیگر وزرای خارجه کشورهای عضو دقایقی قبل در وین شروع به کار کرد.

3 آذر 1398

رشد فزاینده تورم دردسر جدید حکمرانان نظامی تایلند

خبرنگاران: نرخ تورم تایلند طی ماه می به بالاترین حد خود در 14 ماه اخیر رسیده تا دردسر سیاستگذاران تایلند پس از کودتای نظامی اخیر بیش از پیش افزایش یابد.

1 آذر 1398

انتشار طرح ملی مقابله با تشعشعات و حوادث هسته ای در ویتنام

نخست وزیر ویتنام با صدور یک طرح ملی با تاکید بر تضمین از وجود زیرساخت های فنی، تجهیزات، ابزار و منابع انسانی بر پاسخ به موقع و کارآمد به حوادث و تشعشعات هسته ای تاکید نمود.

27 آبان 1398

سفر به لائوس و شمال تایلند

در ابتدا لازم می دانم از سایت خبرنگاران و مدیریت توانمند آن کمال تشکر را داشته باشم چرا که با فراهم نمودن محیطی کاربردی در زمینه سفرنامه نویسی و انجام مسابقات سفرنامه نویسی گنجینه گرانبهایی ازسفرنامه ها به زبان فارسی برای علاقمندان به سفر فراهم کرده...

24 آبان 1398

ترامپ اروپایی ها و آمریکایی ها را آشفته نموده است، عواقب جنگ تجاری

خبرنگاران، گروه بین الملل- فاطمه محمدی پور : دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از همان زمان انتخابات ریاست جمهوری 2016، از توافقات تجاری آمریکا با دیگر کشورها به عنوان ضرباتی مهلک بر ساختار فراوری داخلی کشورش یاد می کرد.

23 آبان 1398
تعداد: (147)