اخبار مجلس

چه کسی مجلس را تعطیل کرد؟ ، پشت پرده تعطیلی جنجالی مجلس به روایت 3 نماینده

مجلس را چه کسی تعطیل کرد؟ این روزها نمایندگان مجلس شورای اسلامی مورد انتقاد مردم قرار گرفته اند که چرا قوه مقننه کشور در شرایط حساس شیوع کرونا تعطیل بوده است. در حالی که بسیاری از ادارات در این مدت فعالیت کرده اند.

10 خرداد 1399

مصاحبه، ماجد غماس: توطئه جدید آمریکا علیه حاکمیت ملی عراق، نظامیان آمریکایی در عین الاسد و اربیل امنیت ندارند

نماینده مجلس اعلای عراق در ایران معتقد است هدف آمریکا از جابه جایی نظامیانش در عراق اجرای یک طرح توطئه آمیز در این کشور است تا دولتی در بغداد قدرت را در دست بگیرد که سیاست های کاخ سفید را اجرایی کند.

1 خرداد 1399

معاون گردشگری پاسخ داد، متولی سفر چرا برای ممنوعیت و تحدید سفر کاری نکرد؟

همزمان با شروع پیک دوم سفرهای نوروزی که با توجه به وسعت شیوع کووید 19 در سراسر کشور، نگرانی هایی ایجاد نموده و باعث شده دولت، مصوبات سختگیرانه تری را در برخورد با مسافران به اجرا بگذارد.

24 اردیبهشت 1399

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 150 نفر افزایش

وزارت بهداشت آمریکا گفت 14 نفر دیگر جان خود را به دلیل مبتلا شدن به کرونا در ایالت واشنگتن از دست دادند و شمار قربانیان کرونا در کل آمریکا به 150 نفر رسیده است.

18 اردیبهشت 1399

گلایه اعطا از تأخیر 8 ماهه شهرداری در ارائه یک لایحه

رییس کمیته معماری و فضاهای شهری شورای شهر تهران از تأخیر هشت ماهه شهرداری در ارائه لایحه فرآیند صدور پروانه گله کرد.

28 فروردین 1399

فرودگاه قم تکمیل گردد، کمبود امکانات تفریحی در قم

به گزارش خبرنگاران، علی لاریجانی ظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح دهکده سلامت صبا که با حضور مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در قم برگزار گردید، با تقدیر از سرمایه گذار این مجموعه گفت: نخستین مسئله ای که در استان قم مشاهده می...

10 اسفند 1398

بلومبرگ: مرگ البغدادی از تب استیضاح ترامپ در کنگره نکاسته است

یک رسانه آمریکایی گزارش داده کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا علی رغم اعلام مرگ سرکرده داعش توسط ترامپ به دنبال پیشبرد استیضاح او هستند.

26 آذر 1398

اقتصاد مِلک در هنگ کنگ، جای پارک 1 میلیون دلار

جای پارک با قیمت 970 هزار دلار یا (7.6 میلیون دلار هنگ کنگ) حدود 30 برابر متوسط سالانه دستمزد اکثر مردم در این منطقه است.

5 آبان 1398

صالحی: توقف تعهدات ایران در صورت اجرای کامل برجام توسط طرف های مقابل قابل برگشت است

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران توضیح داد: توقف جزیی تعهدات ایران در صورت اجرای موثر و کامل برجام توسط اعضای باقیمانده در این توافق، قابل برگشت است.

22 مهر 1398

فردا؛ دیدار وزیر امور خارجه ایتالیا با رئیس مجلس

خبرنگاران: مدیرکل تشریفات مجلس از دیدار وزیر امورخارجه ایتالیا با رئیس مجلس اطلاع داد و گفت: این دیدار بعداز ظهر فردا انجام می گردد.

15 مهر 1398

دادگاه عالی انگلیس تعلیق مجلس را غیرقانونی دانست

دادگاه عالی انگلیس با صدور حکمی تصمیم نخست وزیر این کشور در تعطیلی موقت مجلس را غیرقانونی ارزیابی نموده است.

13 مهر 1398

نظرات ایران و اندونزی درباره مسائل بین المللی و مصالح مسلمین بسیار نزدیک است

خبرنگاران: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رئیس مجلس اندونزی در ایران گفت: طی مذاکراتی که با علی مرزوقی داشتم احساسمان این است که تلقی ما از مسائل مهم بین المللی و مصالح مسلمین بسیار نزدیک است.

15 شهریور 1398

رد لایحه بودجه، سیگنال منفی به جامعه است

به گزارش خبرنگاران، در جلسه علنی نوبت عصر روز شنبه مجلس اردشیر نوریان نماینده مردم شهرکرد در موافقت با کلیات لایحه بودجه، گفت: درآمدهای نفتی در بودجه سال 98 به 21 میلیون دلار کاهش یافته، بنابراین وابستگی بودجه به نفت نیز کاهش می یابد.

24 خرداد 1398

اعلام مصوبات کمیته داوران؛ ترکی باید ناظر باشد!

قرار است از محسن ترکی به عنوان ناظر داوری های فوتبال استفاده گردد.

20 خرداد 1398

الهیار ترکمن در مصاحبه با خبرنگاران اطلاع داد؛ رتبه بندی فرهنگیان در انتظار تصویب قانون، اجرای طرح به سال 98 می رسد

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به روند رو به رشد تصویب قانون رتبه بندی، احتمال اجرای این طرح برای سال 98 بالاست.

5 خرداد 1398

تکلیف همسان سازی حقوق بازنشستگان چه شد؟

نایب رئیس کانون بازنشستگان مشهد بر ضرورت تامین اعتبار همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه بودجه 98 تاکید نمود و از کمیسیون تلفیق مجلس خواست با مساعدت بیشتری بودجه مورد احتیاج را تصویب کند.

23 اردیبهشت 1398

اعطای درجه هنری به امامویردی سامانی

شورای ارزشیابی هنرمندان، شاعران و نویسندگان کشور به امامویردی سامانی - شاعر و نویسنده پیشکسوت شهرستان کلیبر، نشان درجه سه هنری اعطا کرد.

30 بهمن 1397

انتقاد قوامی از تحویل چادرهای برزنتی به عشایر خراسان شمالی

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: به جای فراوری سیاه چادر توسط خود عشایر خراسان شمالی، سیاه چادر برزنتی تحویل آنان شد.

29 بهمن 1397

چین با فروش تسلیحات آمریکائی به تایوان مخالفت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، ژنگ شوانگ سخنگوی وزارت خارجه چین امروز سه شنبه در کنفرانس خبری گفت: پکن با احتمال فروش تسلیحات و تجهیزات نظامی آمریکا به تایوان به شدت مخالف است.

4 بهمن 1397

موانع فراوری 7 واحد فراوریی و صنعتی استان سمنان آنالیز شد

به گزارش خبرنگاران، فاطمه هراتیان پیش از ظهر پنج شنبه در شانزدهمین جلسه کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری استان سمنان بابیان اینکه بنا به درخواست واحدهای فراوریی مسائل هفت واحد صنعتی موردآنالیز نهاده شد، ابراز داشت: در ستاد تسهیل...

8 دی 1397
تعداد: (22)