دومین کاندیدای جدایی از استقلال، شجاعیان رکورد فصل قبلش را شکست!

به گزارش سیلور 7، داریوش شجاعیان همچنان روی نوار غیبت گام برداشته و بازی حساس هفته بیست و پنجم را هم از دست داد.

دومین کاندیدای جدایی از استقلال، شجاعیان رکورد فصل قبلش را شکست!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، داریوش شجاعیان هافبک تهاجمی تیم استقلال به رغم سپری شدن 25 هفته از آغاز مسابقات لیگ برتر هنوز نتوانسته یک بازی کامل برای استقلال انجام بدهد.

آمار ضعیف لیگ بیستم!

شجاعیان تا به امروز در 14 ملاقات این فصل به مدت 622 دقیقه در میدان حضور داشته اما بیشترین دقایقی که در یک ملاقات برای استقلال به میدان رفته تنها 87 دقیقه در ملاقات برگشت مقابل پیکان بوده است!

رکوردشکنی!

این بازیکن فصل گذشته هم در 7 بازی به مدت 568 دقیقه در لیگ برتر نوزدهم برای استقلال به میدان رفت که از این نظر فعلا توانسته 54 دقیقه رکورد فصل گذشته اش را ارتقاء ببخشد!

مقایسه با قایدی لیگ بیستم!

کاکوی شیرازی در فصل هجدهم هم در 15 بازی به مدت 686 دقیقه برای استقلال به میدان رفت تا جمع دقایق هر سه فصل اخیرش تا امروز به عدد 1876 دقیقه برسد. این در حالی است که مهدی قایدی در همین فصل در 25 بازی 1956 دقیقه برای تیم استقلال به زمین رفته است. یعنی 80 دقیقه بیشتر از مجموع دقایق سه فصل اخیر داریوش شجاعیان!

دیاباته از تنهایی عایدی؟

طبق اعلام کادر فنی استقلال داریوش شجاعیان بازی این هفته مقابل آلومینیوم اراک را هم از دست داد و از نزدیکان به تیم استقلال شنیده می گردد شجاعیان هم مانند دیاباته یکی از کاندیداهای جدایی از استقلال در انتها فصل بیستم خواهد بود. البته این موضوع هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. پیش از این درباره دیاباته هم اسم شده بود که کادر فنی استقلال راضی به ادامه همکاری با این بازیکن نیست.

شجاعیان چه مصدومیتی دارد؟

یکی از خوبی های کادر پزشکی قدیمی استقلال متشکل از دکتر نوروزی و دکتر ستوده این بود که درباره نوع و شدت مصدومیت بازیکنان شرح دقیقی در اختیار رسانه ها قرار می گرفت. ولی در این مدت با ورود کادر پزشکی معتمد فرهاد مجیدی کسی به طور دقیق نمی داند داریوش شجاعیان را چه شده که اینگونه بعد از 16 دقیقه بازی برابر صنعت نفت (بازی برگشت) 3 بازی را از دست داده است!

جراحی روی دو زانو!

این بازیکن در فصل هفدهم لیگ برتر رباط صلیبی زانوی چپش را تحت عمل جراحی قرار داد و در فصل هجدهم، زانوی راستش را از همان ناحیه عمل کرد. در فصل جاری هم در بیشتر اوقات مصدوم بوده است.

حضور در یک چهارم مسابقات!

او از مجموع 2160 دقیقه حضور استقلال در لیگ برتر بیستم، 1538 دقیقه را از دست داده و تنها در حدود یک چهارم کل مسابقات برای تیمش به میدان رفته است. این بازیکن تنها در فصل هفدهم که برای اولین بار از ماشین سازی به استقلال پیوسته بود توانست در 24 بازی به مدت 1890 دقیقه برای استقلال به میدان برود.

3 سال و یک گل!

داریوش شجاعیان در سه فصل هجدهم، نوزدهم و بیستم (تا به امروز) تنها یک بار پیروز به گلزنی شده و آن در فصل نوزدهم و ملاقات مقابل ذوب آهن بود که استقلال با این تیم در اصفهان 2-2 مساوی شد. داریوش شجاعیان در آن مصاف در دقیقه 67 اولین گل استقلال را وارد دروازه کرد. دیگر گل استقلال در آن بازی را فرشید اسماعیلی در دقیقه 89 به ثمر رساند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1753

به "دومین کاندیدای جدایی از استقلال، شجاعیان رکورد فصل قبلش را شکست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین کاندیدای جدایی از استقلال، شجاعیان رکورد فصل قبلش را شکست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید