ساختمان پردردسر برق برای ساکنان منطقه18

به گزارش سیلور 7، ساختمان متروکه منسوب به اداره برق سینا در خیابان سپیده شمالی منطقه18 پاتوق معتادان و خلافکاران شده است.

ساختمان پردردسر برق برای ساکنان منطقه18

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

سیلور 7 - مریم قاسمی: مدتی است که دیواره بیرونی منسوب به ساختمان اداره برق سینا فروریخته و افراد معتاد و بزهکار به داخل ساختمان تردد می نمایند. رفت و آمد این افراد در این محدوده آسیب هایی بسیاری به همراه دارد که مهم ترین آن لطمه زدن به امنیت محله و بنیان خانواده هاست.

عبدالعظیم علیزاده دبیر سابق شورایاری محله ولی عصر(عج) شمالی در این باره می گوید: متأسفانه این مشکل چندماهی است که به وجود آمده و کسی جوابگوی آن نیست. با توجه به اتفاقات تلخ و ناراحت نماینده ای که در این ساختمان متروکه به وقوع می پیوندد، استشهادیه محلی تهیه کردیم و درخواست اهالی را به صورت مکتوب به دبیرخانه اداره برق سینا تحویل دادیم که اسناد آن موجود است، گویا نامه ها و مطالبات شهروندان برای مسئولان اداره برق سینا اهمیتی ندارد؛ چراکه هنوز در این زمینه پاسخ مناسبی دریافت نکرده ایم.

وی ادامه می دهد: تردد افراد غریبه آسایش و امنیت ساکنان محله را از بین برده و زنان و دختران جوان بیشتر در معرض خطر هستند و به همین دلیل ترجیح می دهند که عصرها با تاریک شدن هوا در این محدوده رفت وآمد ننمایند.

علیزاده می گوید: این ساختمان در نزدیکی بافت مسکونی و همجوار با مدارس ابتدایی و هدایت دخترانه قرار گرفته است. بنابراین دانش آموزان و مادران آنها بیشتر از این محدوده تردد می نمایند. در همین مدت بارها شاهد کیف قاپی و آزار رهگذران بوده ایم وکاری جز افسوس خوردن از دست مان برنیامده است. کاش مسئولان اداره برق سینا لحظه ای خودشان را جای خانواده های ساکن در این محل بگذارند و ببینند می توانند این شرایط را تحمل نمایند یا خیر.

علیزاده عنوان می نماید که اگر بی توجهی به شرایط این ساختمان ادامه پیدا کند، مشکل را به وسیله مراجع بالاتر پیگیری خواهند کرد، اضافه می نماید: طبق قانون رسیدگی به این ساختمان و مسائل آن فقط برعهده مالک و بهره بردار است و حتی شهرداری منطقه18 نیز نمی تواند دیوار تخریب شده ساختمان را مرمت کند.

رئیس اداره برق سینا:

پیگیریم تا حل گردد

رئیس اداره برق سینا در پاسخ به خبرنگار ما می گوید:بعد از بازدید کارشناسان اداره از محل، تعیین شد ساختمان موردنظر انبار شرکت برق تهران است که بعد از سال ها متروکه شده است. بنابراین رفع کردن مسائل این انبار از حوزه اختیارات اداره برق سینا خارج و برعهده شرکت برق تهران است. محمد فردین آذری می افزاید: با این حال به دلیل اهمیت موضوع و کاهش دغدغه اهالی، خواسته آنها و مسائل ایجاد شده را در قالب نامه نگاری با مسئولان حراست شرکت برق استان تهران در میان گذاشتیم تا رسیدگی نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 661

به "ساختمان پردردسر برق برای ساکنان منطقه18" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان پردردسر برق برای ساکنان منطقه18"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید