ساخت واگن مسافربری مشترک ایران، ایتالیا و هند

به گزارش سیلور 7، منصور معظمی در دیدار با هیات مدیران عالی شرکت های صنعتی هندی از توافق سه جانبه ایدرو با دو شرکت ایتالیایی و هندی برای ساخت واگن مسافربری به صورت فاینانس اطلاع داد.

ساخت واگن مسافربری مشترک ایران، ایتالیا و هند

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تجارت نیوز، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) صبح امروز در دیدار با هیاتی از مدیران عالی شرکت های هندی فعال در زمینه های نفت، انرژی، تایرسازی، قطعه سازی و صنایع تکنولوژی های نوین با بیان این که با مذاکرات صورت گرفته زمینه سرمایه گذاری مشترک در ایران توسط کمپانی های بزرگ هندی یک شروع برای همکاری های بزرگ می تواند باشد، گفت: ایران در کوشش است تا با فراهم کردن زمینه همکاری های مناسب برای سرمایه گذاران خارجی بتواند تا حضور شرکت های بزرگ هندی و پیشرو در صنایع مختلف را در کشور فراهم کند و همچنین فرصتی را برای حضور شرکت های ایرانی در هند به وجود بیاورد.

وی ادامه داد: مجموعه ایدرو با نیم قرن سابقه در حوزه صنعت به خوبی از قواعد همکاری های بین المللی مطلع است و به آن اشراف دارد و آمادگی دارد علاوه بر مذاکراتی که در حال اجرا است زمینه های همکاری با شرکت های پیشرفته هند را نیز با شرکت های خصوصی ایرانی به وجود بیاورد.

در این دیدار سفیر کشور هندوستان نیز حضور داشت که مجموعه مذاکرات را برای روابط دو کشور به ویژه در حوزه همکاری های صنعتی مفید و موثر توصیف کرد و از آمادگی دولت هندوستان برای تسهیل و تسریع فعالیت های مشترک صنعتی با ایران اطلاع داد.

در ادامه این برنامه قرارداد سه جانبه میان ایدرو و شرکت های Firema ایتالیا و Titagroup هند به بحث گذاشته شد که قرار است در زمینه ساخت واگن مسافربری به صورت فاینانس در یکی از مناطق محروم ایران به اجرا در بیاید.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 553

به "ساخت واگن مسافربری مشترک ایران، ایتالیا و هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت واگن مسافربری مشترک ایران، ایتالیا و هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید