غفوری: استقلال آنقدر خوار نشده که منتظر آمدن یک مربی بماند، بازیکنان و طرفداران بازی داده می شوند، فتح الله زاده را نمی شناسم!

به گزارش سیلور 7، وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، بازیکنان و طرفداران این تیم از سوی بعضی افراد بازی داده می شوند.

غفوری: استقلال آنقدر خوار نشده که منتظر آمدن یک مربی بماند، بازیکنان و طرفداران بازی داده می شوند، فتح الله زاده را نمی شناسم!

به گزارش خبرنگار ورزشی سیلور 7، وریا غفوری در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال امید کشورمان درباره حضور در تمرین این تیم گفت: استیلی زحمت کشید و ما را به آخرین تمرین تیم دعوت کرد و ما آمدیم تا کنار بچه ها باشیم. امیدوارم این تیم شرایط خوبی داشته باشد. در جریان تمرینات شان نیستم، اما به این تیم خوش بین هستیم تا نتیجه خوبی کسب کند.

وی درباره شرایط تیم استقلال در واکنش به سؤال نخست سیلور 7 گفت: درباره استقلال صحبتی نمی کنم!

کاپیتان تیم استقلال در ادامه اما در پاسخ به سؤال دوباره سیلور 7 مبنی بر اینکه آیا با استراماچونی ارتباط دارد یا خیر، گفت: من تقریباً بعد شروطی که ایشان گذاشته است، هیچ ارتباطی با او نداشته ام.

غفوری درباره اینکه بازیکنان استقلال استراماچونی را در فضای مجازی آنفالو نموده اند، اعلام کرد: نمی دانم این شایعه توسط چه کسی درست شده است! بازیکنان یا حداقل خود من کسی را فالو ننموده بودم که الان آنفالو کنم. اینکه ایشان می آید یا نه خبر ندارم، اما اگر شخصی بخواهم بگویم، امیدوار نیستم.

وی درباره اینکه آیا در جریان مذاکرات نمایندگان باشگاه استقلال با استراماچونی واقع شده است یا خیر، گفت: خیر. دقیق در جریان نیستم. فقط اخبار ضد و نقیضی که همه شنیدند را هم ما شنیدیم.

کاپیتان تیم استقلال در پاسخ به این پرسش که به نظر می رسد بازیکنان دیگر مایل به بازگشت استراماچونی نیستند، مطرح نمود: نه، اتفاقاً این طور نیست. استراماچونی برگردد به نفع تیم ماست. همه چیز تیم دست اوست و تیم را خودش ساخته است و این طور که شما گفتید نیست.

غفوری در ادامه درباره شرایط تیم استقلال اعلام کرد: الان 24 روز است استقلال سر در گم و سرگردان شده است و سرمربی ندارد. شرایط بدی است و فکر می کنم 16 روز دیگر هم بازی داریم. واقعاً نمی دانم چه بگویم شرایط خجالت آوری است.

آیا همچنان به عنوان سرمربی موقت تیم را تمرین خواهید داد؟، وی در پاسخ به این سؤال گفت: هیچ وقت سرمربی نبودم که بخواهد موقت باشد. من بازیکن بودم، اما با توجه شرایطی که وجود دارد وظیفه ما سنگین تر شده است. امیدوارم شرایط را به زودی تعیین نمایند. استقلال آنقدر خوار نشده که بایستند تا یک مربی بیاید یا نه! اگر می آید باید زود بیاید. به نظرم باشگاه، طرفداران و بازیکنان دارند بازی داده می شوند و به شأن استقلال ضربه می خورد.

بازیکن تیم استقلال درباره شایعاتی که پیرامون سرمربیگری فرهاد مجیدی در این تیم مطرح شد، گفت: من همین را گفتم، اگر باشگاه تکلیف سرمربی را تعیین کند که می آید یا نه، می گردد تصمیم دوم را گرفت. اگر بیاید که هیچی، اگر نیاید طرفدار حداقل می فهمد، حالا هر کسی می خواهد سرمربی باشد.

غفوری در پاسخ به این سؤال که با حضور فتح الله زاده و خلیل زاده چه تغییری در تیم استقلال اتفاق افتاده است، گفت: من فتح الله زاده را نمی شناسم و نمی دانم کارکرد او چطور بوده است. صحبت های ضدونقیض زیادی هم در خصوصش شنیده ام. خلیل زاده هم حدقل پالس های مثبتی به بچه ها داده است و بازیکنان رضایت کوچکی از او دارند. به نظرم باید فرصت داد تا ببینم می توانند کار کند یا خیر.

وی در خصوص اینکه گفته می گردد استراماچونی برای بازگشت به استقلال خواستار کناره گیری فتح الله زاده شده است، اعلام کرد: من در جریان این موضوع نیستم.

بعضی از بازیکنان استقلال گفته اند در صورت بازگشت خطیر از این تیم خواهند رفت، اما او دوباره به باشگاه بازگشته و مسئول مذاکره با استراماچونی است.، کاپیتان تیم استقلال در واکنش به طرح این موضوع اظهار کرد: هر فردی می آید و عملکردش را به یادگار می گذارد. خطیر هم عملکردش تعیین است. اگر رضایتی بوده تعیین است و اگر هم نارضایتی بوده تعیین. او سمتی در باشگاه ندارد و گفته است می تواند استراماچونی را برگرداند. سه چهار روز هم است که اتفاقی نیفتاده! امیدوارم این داستان هم مثل سوپرجام نگردد!

غفوری در خصوص اینکه بازیکنان استقلال گاهی می گویند باید استراماچونی بازگردد و بار دیگر خواستار تعیین شدن تکلیف باشگاه هستند، گفت: این دو بحث جداست. ما دوست داریم استراماچونی بازگردد، التماس و خواهش هم نموده ایم، ولی برای او مهم نبوده است. با توجه به قانون هم حق داشته قراردادش را فسخ کند، اما در این فسخ قرارداد خیلی از چیزها دیده نشده است.

وی در انتها در خصوص مطالبات بازیکنان استقلال نیز یادآور شد: مطالبات بازیکنان دیگر لوث شده است. بازیکنی که اول فصل باید 30 درصد از قراردادش را بگیرد تا نیم فصل پولی نگرفته است. الان هم یک جوی راه افتاده که اگر پول بدهند شاهکار کردند! بازیکنان پول نگرفتند و باشگاه باید به فکر باشد تا بیشتر از این استقلال ضربه نخورد. این بازیکنان در زمین بازی کردند و اگر اسم کسی بزرگ شده، این بازیکنان کوشش کردند تا الان کل طرفداران یک نفر را بخواهند. من هم مثل همه نگران هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 757

به "غفوری: استقلال آنقدر خوار نشده که منتظر آمدن یک مربی بماند، بازیکنان و طرفداران بازی داده می شوند، فتح الله زاده را نمی شناسم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفوری: استقلال آنقدر خوار نشده که منتظر آمدن یک مربی بماند، بازیکنان و طرفداران بازی داده می شوند، فتح الله زاده را نمی شناسم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید