فوتبال دنیا، محرومیت 3 ماهه طرفدار لسترسیتی به خاطر ابراز همدردی!

به گزارش سیلور 7، فوتبال دنیا - باشگاه لسترسیتی انگلیس یکی از هوادارانش را به مدت سه ماه از تماشای بازی های این تیم محروم کرد.

فوتبال دنیا، محرومیت 3 ماهه طرفدار لسترسیتی به خاطر ابراز همدردی!

به گزارش سیلور 7 و به نقل از اسپورت اکسپرس، هیئت مدیره باشگاه لسترسیتی تصمیم گرفت تا طرفداری را که برای ابزار همدردی با پسر مالک فقید این باشگاه وارد زمین شده بود، سه ماه از تماشای بازی های آبی پوشان محروم کند.

پس از خاتمه بازی اخیر تیم لسترسیتی برابر برنلی در لیگ برتر انگلیس پسر وینچای سریواداناپارابا، مالک فقید این باشگاه که در سانحه سقوط هلی کوپتر جانش را از دست داده بود، وارد زمین شد تا از طرفداران به خاطر ابراز همدردی های شان قدردانی کند. در این زمان تام مری، یکی از طرفداران لسترسیتی برای ابراز همدردی و در آغوش کشیدن پسر وینچای سریواداناپارابا به درون زمین چمن دوید. مدیران باشگاه لسترسیتی نیز چند روز بعد این طرفدار را به خاطر عمل غیرقانونی به مدت سه ماه از حضور از تماشای بازی ها محروم کرد.

تام مری نیز در این رابطه گفت: نگهبانان استادیوم باشگاه لسترسیتی پس از این اقدام عاطفی مرا 20 دقیقه در یکی اتاق ها محبوس کردند و انگیزه کارم را پرسیدند. من نیز به آنها پاسخ دادم که تحت تأثیر احساسات این کار را انجام دادم و دیگر تکرار نخواهم کرد!

وی در ادامه تأکید کرد که از اقدام خود پشیمان نیست و آماده پذیرش جریمه در نظر گرفته شده از سوی باشگاه لسترسیتی است. اعلام علت سقوط هلی کوپتر مالک لسترسیتی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 فروردین 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 96

به "فوتبال دنیا، محرومیت 3 ماهه طرفدار لسترسیتی به خاطر ابراز همدردی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، محرومیت 3 ماهه طرفدار لسترسیتی به خاطر ابراز همدردی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید