محدودیت های بازار ایرانشهر لغو شد

به گزارش سیلور 7، محدودیت های کاری که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در بازار ایرانشهر اعمال شده بود از امروز شنبه با بهتر شدن شرایط منطقه لغو شد.

محدودیت های بازار ایرانشهر لغو شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، از ابتدای شیوع این ویروس در سطح منطقه، ستاد مبارزه با کرونا از همه ظرفیت ها برای اجرایی شدن برنامه های ستاد استفاده کرد.

فرماندار ایرانشهر در این باره گفت: لازم است از همه دست اندرکاران این عرصه که به صورت شبانه روز همت گماشته و در این راستا هر کدام به سهم خود از جان و مالشان مایه گذاشتند قدردانی شود.

ابوذر کوثری افزود: اعمال محدودیت کاری در فعالیت بازاریان، کاهش تردد و اجبار به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در قبال ارائه خدمات در ادارات، استفاده از ماسک و رعایت سایر شیوه نامه ها باعث شد تا در روزهای اخیر شرایط شهرستان تا حدودی از لحاظ ویروس کرونا بهبود پیدا کند.

وی ادامه داد: تمامی محدودیت های زمانی فعالیت های حوزه بازار از امروز شنبه به طور موقت برداشته شده اما تاکید می شود کرونا پایان نیافته و هرگونه تصور از عادی شدن شرایط و سهل انگاری در این زمینه پایه عقلی ندارد و اندکی غفلت ما را به سوی خطر ابتلا و بازگشت مجدد محدودیت ها سوق خواهد داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1216

به "محدودیت های بازار ایرانشهر لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های بازار ایرانشهر لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید