همکاری تازه فیس بوک و ارتش آمریکا

به گزارش سیلور 7، فیس بوک از همکاری تازه خود با ارتش آمریکا و نیز کهنه سربازان ارتش این کشور برای ارتقای مهارت های دیجیتال این افراد به خصوص در حوزه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خبر داد.

همکاری تازه فیس بوک و ارتش آمریکا

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از آسین ایج، فیس بوک از همکاری تازه خود با ارتش آمریکا و نیز کهنه سربازان ارتش این کشور برای ارتقای مهارت های دیجیتال این افراد به خصوص در حوزه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خبر داد، همچنین این افراد از طریق فیس بوک برای دریافت اطلاعات و نکات امنیتی، شغل یابی و برخی آموزش های دیجیتال استفاده خواهند کرد.

یکی از مهم ترین برنامه های آموزشی مشترک فیس بوک و ارتش امریکا به مدت 12 ماه اجرا می شود و هدف از این کار ارتقای آگاهی ها و دانش نیروهای نظامی و به خصوص کهنه سربازان در زمینه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است تا آنها برای مقابله با چالش های جهانی در این زمینه آمادگی داشته باشند.

طی سال های اخیر بسیاری از شرکت های فناوری آمریکا علیرغم ادعاهای خود همکاری های نزدیکی با ارتش ایالات متحده و پنتاگون داشته اند و در برخی موارد، مخالفت کارکنان این شرکت ها با ماهیت این همکاری ها باعث لغو آنها شده است.

به عنوان مثال در اسفندماه دو سال قبل، همکاری گوگل با ارتش آمریکا برای ارتقای تحلیل ویدئوهای ضبط شده با پهپادها از طریق هوش مصنوعی با اعتراض کارمندان این شرکت روبرو شده و لغو شد.

https://www.asianage.com/technology/in-other-news/091119/facebook-to-help-military-veterans-learn-ar-vr-technology.html

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 617

به "همکاری تازه فیس بوک و ارتش آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری تازه فیس بوک و ارتش آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید