35 کوهنورد مفقود شده در توچال نجات یافتند

به گزارش سیلور 7، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از کوشش موفقیت آمیز آتش نشانان برای جست وجوی 35 کوهنورد در ارتفاعات توچال و نجات آنان اطلاع داد.

35 کوهنورد مفقود شده در توچال نجات یافتند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید جلال ملکی گفت: پس از دریافت گزارشی مفقودی کوهنوردان تیم عملیاتی امداد و نجات کوهستان آتش نشانی شهرداری تهران به محل حادثه اعزام و تیم های پشتیبانی نیز به صورت آماده باش درآمدند.

وی اضافه نمود: در محل حادثه صدا های زیادی مبنی بر یاری خواهی افراد به گوش می رسید، که به همین علت آتش نشانان به دو گروه تقسیم شدند، گروهی به سمت صدا ها و گروهی به سمت فرد گرفتار که تماس گرفته بود، رفتند که در نهایت 16 نفر آقا و خانم پیدا شدند، که به علت گم کردن جهت در کوه مانده بودند، این افراد به ایستگاه هفت منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه گروه دیگر هم آقای تماس گیرنده را پیدا کردند و در همان زمان متوجه شدند، دو نفر دیگر هم در همان محدوده هستند و آن ها نیز پیدا شدند، اضافه نمود: گروه دوم در حالی که در حال انتقال سه نفر به پایین بودند، گروه 16 نفره دیگری که جهت را گم نموده بودند، پیدا کردند و همه نفرات به سمت ایستگاه هفت منتقل شدند.

وی اضافه نمود: بدین ترتیب در این عملیات ها 35 نفر نجات یافتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 2013

به "35 کوهنورد مفقود شده در توچال نجات یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "35 کوهنورد مفقود شده در توچال نجات یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید