اضافه شدن 10 سرویس جدید به تهران من تا انتها سال

به گزارش سیلور 7، تا خاتمه سال قرار است 10 سرویس جدید به تهران من اضافه گردد، سامانه ای که سبب افزایش سرعت در دریافت خدمات و سهولت در انجام کار های مرتبط با شهر و شهرداری شده است.

اضافه شدن 10 سرویس جدید به تهران من تا انتها سال

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، یکی از مهمترین اهداف راه اندازی سامانه تهران من را انجام همه تبادلات و پرداخت های خرد میان شهرداری و شهروندان مطرح کرد و اضافه نمود: از زمان راه اندازی این سامانه تا به امروز بسیاری از پرداخت های شهری شهروندان از این طریق انجام می گردد به خصوص در بخش طرح ترافیک، تهران من و سایر پرداخت های مربوط به خودرو نسبت به گذشته کار را برای شهروندان خیلی راحت نموده است. به طوری هم اکنون 15 درصد عوارض خودرو به صورت آنلاین از سوی شهروندان پرداخت می گردد.

او با اعلام اینکه هم اکنون در سامانه تهران من دو میلیون و 700 هزار کاربر با کدملی و سه میلیون خودرو ثبت شده است، گفت: تا انتها سال جاری قرار است 10 سرویس جدید به تهران من اضافه گردد.

دبیر شورای راهبردی تهران هوشمند، افزایش سرعت در دریافت خدمات و سهولت در انجام کار های مرتبط با شهر و شهرداری را از مزایای سامانه و اپلیکیشن تهران من مطرح کرد و ادامه داد: نگاه این بوده که تمام سرویس هایی که در تهران ارایه می گردد، یک مراجعه حضوری و یا یک تلفن اضافی به جایی را حذف کند. البته در طراحی سرویس ها هم تلاش کافی شده است و فقط باید به شهروندان بیشتر معرفی گردد.

فرجود با تاکید بر اینکه تهران من باید به عنوان یک دارایی شهرداری به مردم شناسانده گردد، شرح داد: بسیاری از سرویس ها در تهران من نوپا هستند و شاید هشت ماه از عمرشان گذشته بنابراین هنوز زود است که درباره میزان استقبال شهروندان از آن ها قضاوت کرد.

او ارایه سرویس پارک حاشیه ای در تهران من را مثال زد و گفت: شهروندان می توانند در این سامانه ضمن مشاهده جزییات هزینه های مربوطه، براحتی محل های پارک حاشیه ای را پیدا نمایند و بدین صورت از تردد های متعدد برای یافتن جای پارک کاسته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1212

به "اضافه شدن 10 سرویس جدید به تهران من تا انتها سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اضافه شدن 10 سرویس جدید به تهران من تا انتها سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید