انتقاد از وزیر ارتباطات، مجیدی: مسئولیت باخت داربی را می پذیرم

به گزارش سیلور 7، سرمربی استقلال می گوید اگر پنالتی روی قایدی اعلام می شد، شرایط داربی تغییر می کرد.

انتقاد از وزیر ارتباطات، مجیدی: مسئولیت باخت داربی را می پذیرم

به گزارش ایسنا، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: ما در هر دو نیمه برتر از پرسپولیس بودیم. فکر می کنم که موقعیت های بهتری نسبت به پرسپولیس داشتیم و آن ها از تک موقعیت هایشان استفاده کردند. داربی هم همین است و هر تیمی از تک موقعیت هایشان استفاده نمایند، برنده می گردد. من مسئولیت باخت در داربی را برعهده می گیرم و بازیکنانم خوب بازی کردند. اگر داور پنالتی دقیقه پنج روی قایدی را اعلام می کرد، شرایط فرق می کرد ولی در کل خیلی بهتر از پرسپولیس بودیم و مستحق باخت نبودیم.

وزیر ارتباطات پس از باخت استقلال در داربی 95 در توئیتی نوشت ولی بنظرم اون دو ستاره، سیاره بودند. مجیدی با اشاره به این توئیت وزیر ارتباطات ادامه داد: درباره استوری آقای جهرمی (وزیر ارتباطات) باید بگویم که باعث تاسف است زمانی که چشم خیلی از جوانان به این بازی و پیروزی تیم محبوبشان در داربی است، چنین صحبت هایی می نماید. مسائل مملکت هم به خاطر حضور چنین وزرایی است.

سرمربی استقلال درباره صحنه ای که استقلالی ها معتقد بودند روی قایدی خطای پنالتی رخ داد، اعلام کرد: اگر پنالتی ما در دقیقه 5 گرفته می شد، جریان بازی تغییر می کرد. از پرسپولیس بهتر بودیم و مستحق باخت نبودیم.

مجیدی درباره مشکل گل زنی تیمش شرح داد: واقعیت همین است. من باید مشکل تیمم را پیدا کنم. ما پس از بازی های آسیایی تمرکز لازم را نداریم و از موقعیت هایمان استفاده نمی کنیم ولی پرسپولیس از تک موقعیتش استفاده کرد.

او در ادامه درباره دلیل عصبی بازی کردن یزدانی گفت: من عصبانیتی ندیدم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا دلیل بازی ندادن به مرادی فنی بوده است، اظهار کرد: ما روز قبل از بازی با ذوب آهن او را به خاطر کشیدگی از ناحیه دو قلو در اختیار نداشتیم. او دو، سه جلسه با ما تمرین کرد ولی به شرایط بازی نرسید.

مجیدی درباره کسب یک امتیاز از 3 بازی آخر لیگ گفت: تمام تمرکز و نیروی ما برای جام حذفی است. به هر جهت شکست مقابل پرسپولیس برای من خیلی سخت است و خیلی تجربه اش نکردم. ما با تمام وجود در جام حذفی بازی می کنیم.

او در سرانجام درباره عصبی بازی کردن تیمش در نیمه دوم گفت: وقتی شرایط بازی به نفع ما بود و برخلاف جریان بازی گل خوردیم باعث شد که تمرکزمان را از دست بدهیم. شاید منظور شما از عصبانیت همین است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1713

به "انتقاد از وزیر ارتباطات، مجیدی: مسئولیت باخت داربی را می پذیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد از وزیر ارتباطات، مجیدی: مسئولیت باخت داربی را می پذیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید