تذکر، ارشاد و بازگشت شیوه برخورد پلیس با خودروهای غیر بومی

به گزارش سیلور 7، جانشین پلیس هدایت و رانندگی نیروی انتظامی گفت: نحوه برخورد پلیس با خودروهای غیر بومی در ورودی 5 شهر اعلام شده،تذکر و ارشاد و هدایت برای بازگشت است.

تذکر، ارشاد و بازگشت شیوه برخورد پلیس با خودروهای غیر بومی

به گزارش خبرنگاران، سردار سید تیمور حسینی در مصاحبه با فارس در خصوص آخرین تمهیدات پلیس راهور در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر ایجاد ممنوعیت در تردد خودروها در برخی از شهرها گفت: ماموران پلیس راهور اجازه تردد به خودروهادر شهرهای اعلام شده را بر اساس شماره پلاک و بومی بودن آنها می دهند.

وی گفت: 5 شهر تهران، البرز، اصفهان، ارومیه و مشهد طبق مصوبات جدید دارای ممنوعیت تردد هستند؛ این ممنوعیت به گونه ای است که اجازه ورود به خودروهای بومی داده شده و اجازه خروج داده نمی شود.

سردار حسینی با اشاره به اینکه شهرهای تهران و کرج در مجموع یک شهر تلقی شده است به اعمال ممنوعیت تردد خودروهای شخصی با توجه به پلاک تاکید کرد و گفت: برای خودروهای امدادی، ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر محدودیت تردد لحاظ نمی شود.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در خصوص واکنش مردم به اجرای این طرح گفت: خوشبختانه آمارها نشان داده که 20 درصد از ترددها کاهش پیدا کرده و مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و از سفرهای غیرضروری خودداری کرده اند.

وی با اعلام اینکه ماموران پلیس راهور در ورودی و خروجی شهرهایی که نام برده شد حضور دارند درباره چگونگی برخورد با خودروهای غیر بومی گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی با تذکر و ارشاد نسبت به برگرداندن خودروهایی که پلاکشان غیر بومی تشخیص داده شود اقدام خواهند کرد.

وی گفت: همکاری مردم با پلیس در این زمینه مناسب بوده و گزارش خاصی نداشته ایم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1299

به "تذکر، ارشاد و بازگشت شیوه برخورد پلیس با خودروهای غیر بومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر، ارشاد و بازگشت شیوه برخورد پلیس با خودروهای غیر بومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید