تکلیف رقابتهای کشتی گزینشی المپیک معین شد، سهمیه برای فینالیست ها

به گزارش سیلور 7، به گزارش خبرنگاران، اواخر سال گذشته بود که شیوع ویروس کرونا در دنیا به کلی تمام برنامه های ورزشی را به تعطیلی کشاند تا بسیاری از فدراسیون های دنیای با بلاتکلیفی، امید به بهبود شرایط در ماههای آینده داشته باشند.

تکلیف رقابتهای کشتی گزینشی المپیک معین شد، سهمیه برای فینالیست ها

به همین دلیل اتحادیه دنیای کشتی هم با توجه به شیوع ویروس کرونا، رقابتهای گزینشی المپیک و تمامی مسابقات رسمی در نقاط مختلف دنیا را لغو و برگزاری این رویدادهای رسمی را به آینده ای نامشخص موکول کرد.

اما به تازگی اتحادیه دنیای کشتی با اعلام سه کشور چین، مراکش و مجارستان به عنوان میزبانان رقابتهای گزینشی المپیک در قاره های آسیا، آفریقا و اروپا، امیدوار است بتواند این رقابت ها را تا اواخر سال برگزار کند.

میزبانی رقابتهای گزینشی المپیک در قاره آسیا در حالی به شهر ژیان چین بازگشت که سال گذشته با شیوع ویروس کرونا در این کشور، اتحادیه دنیای کشتی از شهر بیشکک قرقیزستان به عنوان میزبان مدعیان آسیایی نام برده بود که حالا با تغییر برنامه، میزبانی چینی ها دوباره مسجل و قطعی شد.

کشتی ایران نیز باید اواخر سال جاری و اوایل سال آینده در مسابقات گزینشی چین (آسیایی) و بلغارستان (دنیای) برای کسب سه سهمیه در کشتی فرنگی و سه سهمیه در کشتی آزاد به میدان برود که طبق اعلام اتحادیه دنیای کشتی، تنها نفرات راه یافته به فینال حایز کسب سهمیه المپیک خواهند بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1025

به "تکلیف رقابتهای کشتی گزینشی المپیک معین شد، سهمیه برای فینالیست ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف رقابتهای کشتی گزینشی المپیک معین شد، سهمیه برای فینالیست ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید