خبر خوش وزارت مسکن برای اقشار کم درآمد، بازار اجاره ساماندهی می گردد

به گزارش سیلور 7، خبرنگاران: معاون مسکن و ساختمان ضمن اعلام این مطلب که درباره چگونگی اجرای فرمان رئیس جمهوری برای ساماندهی بازار اجاره، در هفته جاری تصمیم گیری می گردد از تدوین طرح خانه دار کردن اقشار کم درآمد، اطلاع داد.

خبر خوش وزارت مسکن برای اقشار کم درآمد، بازار اجاره ساماندهی می گردد

جهت دریافت خدمات آموزش ساخت آلاچیق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزرات راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ضمن اعلام این مطلب که برنامه خانه دار کردن 200 هزار خانوار کم درآمد در دهک های اول تا سوم در حال تدوین است، گفت: طرح خانه دار کردن 200 هزار خانوار کم درآمد با همکاری دستگاه های مختلف در حال تدوین است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: در ماه ها و هفته های گذشته جلسات کارشناسی آن با حضور دستگاه های ذی ربط در وزارتخانه برگزار گردید و به زودی نتایج آن اعلام می گردد.

محمودزاده با اشاره به اینکه در اجرای طرح خانه دار کردن اقشار کم درآمد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز حضور دارد، توضیح داد: طرح مسکن اقشار کم درآمد به غیر از طرح بهسازی و بازسازی سالیانه 200 هزار واحد مسکن روستایی و شهرهای کوچک است که تحت مسئولیت بنیاد واقع شده است.

وی شرح داد: طرح مسکن اقشار کم درآمد در شهرها به اجرا درخواهد آمد.

شناسایی و تفکیک اقشار کم درآمد تحت پوشش کمیته امداد

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: شناسایی اقشار کم درآمدی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر کشور اجرا شده و هم اکنون، استان به استان و شهر به شهر در حال تفکیک است.

اجرای فرمان رئیس جمهوری برای ساماندهی بازار اجاره و کنترل قیمت مسکن

محمودزاده در مورد پیشنهادهای وزارت راه و شهرسازی برای اجرای دستور رئیس جمهوری در مورد ساماندهی بازار اجاره بها و کنترل قیمت مسکن، گفت: پیشنهادهای معین وزارت راه و شهرسازی در این باره ارائه و مقرر شد تا در کمیسیون ستاد مالی به ریاست معاون اول رئیس جمهور، معین تکلیف گردد. منتظر هستیم در هفته جاری این جلسه تشکیل و در مورد اجرای فرمان رئیس جمهوری تصمیم نهایی گرفته گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1041

به "خبر خوش وزارت مسکن برای اقشار کم درآمد، بازار اجاره ساماندهی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش وزارت مسکن برای اقشار کم درآمد، بازار اجاره ساماندهی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید