دانشجویان وارد خوابگاه ها می شوند

به گزارش سیلور 7، معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از ابتدای تیر ماه شاهد حضور گروه های مختلف دانشجویی در چند مرحله و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در خوابگاه ها خواهیم بود.

دانشجویان وارد خوابگاه ها می شوند

به گزارش از ، فاطمه محرری معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: خوابگاه ها از یک ماه قبل با ظرفیت 50 درصد آماده سازی شد و از ابتدای تیر ماه هم شاهد حضور گروه های مختلف دانشجویی در چند مرحله و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در خوابگاه ها خواهیم بود.

اوافزود: دانشجویان دانشکده های مختلف مرحله به مرحله برای گذراندن واحد های عملی و امتحانات سرانجام ترم وارد خوابگاه ها می شوند و زمان حضورشان متناسب با برنامه ای است که از سوی دانشکده محل تحصیل دریافت نموده اند تا هیچگونه ازدحام جمعیتی در محل اسکان و اقامت دانشجویان وجود نداشته باشد.

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه فعالیت فعلی خوابگاه ها شامل سلف سرویس نمی گردد، ادامه داد: غذا به صورت بسته بندی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا ازدحام در سالن های غذاخوری ایجاد نگردد، ضمن اینکه اعلام شده است به دلیل شرایط خاص کرونایی از پذیرش همراه و مهمان به داخل خوابگاه ممانعت می گردد.

محرری اعلام کرد: خوشبختانه مورد مشکوک به کرونا و یا مثبت ویروس کرونا تا به امروز در میان دانشجویان خوابگاهی و غیرخوابگاهی شناسایی نشده است، ضمن اینکه دانشجوی خوابگاهی بدون داشتن گواهی سلامت اجازه ورود به خوابگاه را نخواهد داشت، همچنین در صورتیکه مورد مشکوک بود جای نگرانی نیست، زیرا آن فرد بلافاصله به اتاق ایزوله منتقل خواهد شد.

/ف.ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1113

به "دانشجویان وارد خوابگاه ها می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان وارد خوابگاه ها می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید