درمان منتقد صاحب نفوذ ترامپ متوقف می گردد

به گزارش سیلور 7، خانواده مک کین در بیانیه ای گفت: سناتور مک کین تابستان سال گذشته خبری را به آمریکایی ها بیان کرد که خانواده اش از قبل از آن آگاه بودند: تشخیص پزشکان این بود که او گلیوبلاستوما (تهاجمی ترین نوع تومور مغزی) مبتلا شده و خطر آن جدی است. وضعیت جان در یک سال گذشته بهتر از حد انتظار بود. اما پیشرفت بیماری و کهولت سن تاثیر خود را گذاشته است.

درمان منتقد صاحب نفوذ ترامپ متوقف می گردد

در ادامه این بیانیه آمده است: او اینک با همان اراده قوی همیشگی تصمیم گرفته که درمان پزشکی را قطع کند.

مگان مک کین دختر این سناتور ایالت آریزونا از کسانی که در یک سال گذشته جویای حال جان مک کین بودند، تشکر کرد.

مک کین در ماه آوریل برای چندمین بار تحت عمل جراحی نهاده شد و در همان ماه یک تارنمای آمریکایی بخش های از کتاب خاطرات وی را منتشر کرد.

این کتاب موج بی قرار نام دارد و قرار است در آینده منتشر گردد. مک کین در این کتاب از حزبی گرایی شدید در آمریکا انتقاد و بر اهمیت مصالحه در فضای سیاسی این کشور تاکید نموده است. او همچنین نوشت که این آخرین دوره حضور وی در سناست.

مک کین در ماه های اخیر با همکاران و رقبای خود دیدارها و تماس هایی داشت؛ از جمله جو بایدن معاون باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا چندی پیش به عیادت مک کین رفت. پسر بایدن در سال 2015 به دلیل بیماری سرطان مغز درگذشت.

مک کین از جمله جمهوریخواهانی است که انتقادهای شدیدی را متوجه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا کرد. وی از ترامپ به دلیل اینکه انتخاب مجدد ولادیمیر پوتین در انتخابات مارس 2018 را تبریک گفته بود، انتقاد کرد.

او در جنگ آمریکا در ویتنام حضور داشت و پنج سال در آن کشور اسیر جنگی بود. مک کین سال 2007 در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت کرد اما از اوباما بازنده شد. او در سال 2000 نیز در رقابت های درون حزب جمهوریخواه که برای ریاست جمهوری برگزار گردید، از جورج بوش بازنده شد.

مک کین به عنوان رئیس کمیته های روابط خارجی و نیروهای مسلح سنا فعالیت نموده و مواضع تندی علیه روسیه اتخاذ کرد.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 619

به "درمان منتقد صاحب نفوذ ترامپ متوقف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درمان منتقد صاحب نفوذ ترامپ متوقف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید