رضایی: بعد از یک سال سختی می خواهیم لیگ فوتسال نتیجه داشته باشد

به گزارش سیلور 7، سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان گفت: می خواهیم لیگ برتر نتیجه داشته باشد چون باشگاه هزینه کرده و بازیکنان یک سال سختی کشیده اند.

رضایی: بعد از یک سال سختی می خواهیم لیگ فوتسال نتیجه داشته باشد

عاطفه رضایی با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: حرف هایی زدند که تیم های مس رفسنجان و هیئت خراسان رضوی می خواهند مسابقات لیگ برتر برگزار شود، اما ما تیم باشگاهی و مدیرعاملی داریم که یک سال هزینه کرده و بازیکنانم هم یک سال تلاش کرده و سختی کشیده اند بنابراین می خواهیم مسابقات نتیجه داشته باشد. از طرفی می توان رقابت ها را با رعایت موارد بهداشتی برگزار کرد.

وی اضافه کرد: بعد از اینکه برگزاری مسابقات بلامانع شد کمیته فوتسال به این نتیجه رسید که می توان لیگ را ادامه داد و طبق بخش نامه ای که برای ما ارسال کردند باید از هر بازیکنی تست کرونا گرفته و به ایفمارک ارسال شود تا اجازه تمرین دهند. قبل از هر بازی هم از بازیکنان و کادر تیم ها تست کرونا می گیرند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان درباره میزان آمادگی و انگیزه بازیکنانش گفت: قبل از شیوع کرونا و توقف مسابقات لیگ برتر میزان آمادگی و انگیزه بازیکنان بالاتر بود چون هدف مان این بود که با شکست هیئت خراسان رضوی یکی از تیم های راه یافته به فینال باشیم، اما با شرایطی که بوجود آمد بازیکنان سه ماه از تمرینات اصلی دور شده و فقط در منزل تمرین کردند و حالا با شروع تمرینات می توانیم به آمادگی و انگیزه قبل برگردیم.

وی در سرانجام یادآور شد: از بازیکنان خواسته ایم در شهر خودشان تست کرونا داده و 17 خردادماه برای تمرینات حاضر شوند. سپس ما هم از بازیکنان تست کرونا می گیریم و برای ایفمارک ارسال می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1057

به "رضایی: بعد از یک سال سختی می خواهیم لیگ فوتسال نتیجه داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: بعد از یک سال سختی می خواهیم لیگ فوتسال نتیجه داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید