سرقت کابل های مسی با همکاری افراد آشنا با شبکه مخابراتی

به گزارش سیلور 7، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتر خود از فراگیری سرقت کابل های مسی اطلاع داد و تاکید نمود این مشکل باید سریع تر حل گردد چرا که قطعی کابل ها، ارتباطات را با کندی روبرو می نماید.

سرقت کابل های مسی با همکاری افراد آشنا با شبکه مخابراتی

به گزارش ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی روز یکشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: سرقت کابل مسی به فراگیری رسیده است، حدود 600 نقطه در کشور با سرقت کابل مواجهند و به نوعی با پسرفت در ارتباطات ثابت مواجهند. این قابل قبول نیست.

از مخابرات ایران خواسته ام ضمن مذاکره با مسئولین انتظامی محلی، تاخاتمه شهریور همه نقاط را مجدداً به شبکه وصل نمایند.

وزیر ارتباطات در پاسخ به سوال یکی از کاربران توئیتر که از او پرسیده بود آیا مردم باید با پول خودشان برای خرید کابل اقدام نمایند تا مخابرات آن را وصل کند، گفت: خیر، همه هزینه ها را باید مخابرات ایران تقبل کند.

جهرمی در ادامه گفت: بنابر تحقیقاتی که صورت گرفته است، عمده سرقت ها با نوعی همکاری افراد آشنا با شبکه مخابراتی صورت می گیرد. دلایل متعددی دارد که یکی از آن ها هم می تواند تعویق در پرداخت مطالبات پیمانکاران است که برای حل آن برنامه ریزی نموده اند.

او در خاتمه به این نکته اشاره نمود که در گذشته نیز کابل دزدی وجود داشته، اما به این شکل، گسترده نبوده و حتماً باید با آن برخورد کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 244

به "سرقت کابل های مسی با همکاری افراد آشنا با شبکه مخابراتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت کابل های مسی با همکاری افراد آشنا با شبکه مخابراتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید