شاخص هوای تهران امروز 13 اسفند 99

به گزارش سیلور 7، براساس اعلام شرکت کنترل کییت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (13 اسفند ماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط در بیشتر مناطق پایتخت تا فردا دور از انتظار نخواهد بود.

شاخص هوای تهران امروز 13 اسفند 99

به گزارش ایسنا، پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که صبح امروز (13 اسفند ماه) کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی همراه با افزایش تندی باد طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد شد و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. با وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پیش بینی می گردد در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در شرایط مطلوب باقی بماند.

صبح فردا (14 اسفند ماه) با کاهش تندی باد و افزایش حجم ترافیک شاهد افزایش نسبی غلظت آلاینده ها خواهیم بود که در مناطق پرتردد کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. جو ناپایدار و وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود.

با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (14 اسفند ماه) و گاهی وزش باد نسبتا شدید در بعضی ساعات، برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می گردد.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 76 بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 87 و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع: فرارو
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1588

به "شاخص هوای تهران امروز 13 اسفند 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخص هوای تهران امروز 13 اسفند 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید