عربشاهی: مگر می خواهند اعلام خودمختاری کنند که به وزارت ورزش نامه زده اند؟!، پرسپولیس درمانده جام نیست

به گزارش سیلور 7، هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر قرار باشد لیگ را ادامه ندهند, اشکالی ندارد، ولی باید تیم قهرمان را مشخص کنند.

عربشاهی: مگر می خواهند اعلام خودمختاری کنند که به وزارت ورزش نامه زده اند؟!، پرسپولیس درمانده جام نیست

ضیا عربشاهی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره ازسرگیری تمرینات و مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: با تصمیماتی که از سوی وزارت ورزش، وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال گرفته شده، قرار است مسابقات با رعایت پروتکل هایی که سازمان لیگ اعلام کرده شروع شود، اما متأسفانه کسانی که از ابتدا زمزمه قطع بازی ها را داشتند، الان هم به دنبال این هستند که مسابقات ادامه پیدا نکند.

وی ادامه داد: سردمدار این جریان باشگاه تراکتور است که اصلاً برایش مهم نیست چقدر امسال هزینه کرده و حالا می خواهد فقط لیگ تعطیل شود. به نظر من مسئله ای ندارد که مسابقات بدون تماشاگر باشد و همه پروتکل ها نیز رعایت شوند. یکسری افراد فکر می کنند پرسپولیس فقط به دنبال جام دریافت است. مگر پرسپولیس درمانده جام است؟ پرسپولیس در نسل های مختلف جام گرفته است. در همین سه سال گذشته این تیم هفت جام کسب کرده است. در زمان بازی ما در شش سال 9 جام گرفتیم و دیگر جام دریافت برای ما عادی شده بود. پرسپولیس امسال هم با 10 امتیاز اختلاف در صدر است و شایسته قهرمانی.

این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه برخی باشگاه ها از هزینه های رعایت پروتکل های بهداشتی گلایه دارند، شرح داد: باشگاه تراکتور بیشترین هزینه را در بین تیم ها کرده است و دیگر نباید درباره هزینه های دیگر و پرواز چارتر و این مسائل صحبت کند.

عربشاهی با بیان اینکه اگر قرار باشد لیگ را ادامه ندهند, اشکالی ندارد، ولی باید تیم قهرمان را مشخص کنند.، اضافه کرد: من فکر می کنم در صورت ادامه پیدا نکردن لیگ دو تیم آخر لیگ با تیم های سوم و چهارم لیگ یک پلی آف برگزار کنند و تیم های اول و دوم لیگ دسته یک نیز به لیگ برتر بیایند تا فصل بعد 18 تیمی برگزار شود، اما باید تیم قهرمان فصل و تیم های صعودکننده به لیگ قهرمانان آسیا نیز معرفی شوند.

وی درباره نامه چهار باشگاه لیگ برتری به وزیر ورزش برای تعطیلی مسابقات, شرح داد: این کار غلطی است. مگر می خواهند اعلام خودمختاری کنند که نامه می زنند؟ این کار اشتباهی است و اگر تیمی مثل تراکتور نمی خواهد در مسابقات شرکت کند, باید یک تیم از تبریز جایگزینش شود تا تنبیه شود. اگر همه چیز اینقدر بی در و پیکر باشد که فاتحه فوتبال ما خوانده شده است. اینکه تهدید می کنند انصراف می دهیم، یعنی چه؟ تا دیروز کرونایی وجود نداشت، اما الان همه کرونایی شدند؟! به نظر من این کار ها فقط فرافکنی است که باعث می شود فوتبال ما بی ارزش شود. الان بوندس لیگا در حال انجام است و مسئله ای ندارد یا در ایتالیا مگر شرایط از ایران بدتر نبود، پس چرا به دنبال شروع مسابقات هستند؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1060

به "عربشاهی: مگر می خواهند اعلام خودمختاری کنند که به وزارت ورزش نامه زده اند؟!، پرسپولیس درمانده جام نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عربشاهی: مگر می خواهند اعلام خودمختاری کنند که به وزارت ورزش نامه زده اند؟!، پرسپولیس درمانده جام نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید