عزل و نصب های جدید ملک سلمان

به گزارش سیلور 7، پادشاه عربستان چند حکم عزل و نصب در پست های مختلف از جمله رئیس امور ویژه ولیعهد را صادر کرد.

عزل و نصب های جدید ملک سلمان

بر اساس لیستی که روزنامه ام القری چاپ عربستان از دستورات جدید سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه این کشور منتشر کرد، طراد بن سبأ باهبری در حکمی به عنوان رئیس امور ویژه محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور با رتبه عالی معین شد.

به نوشته این روزنامه، از جمله حکم های صادره، برکناری مهندس علی بن عبد الرحمان الحازمی از سمت ریاست موسسه دولتی تبدیل آب شور به شیرین و معین مهندس عبدالله بن ابراهیم العبد الکریم با رتبه بالا به جای او بود.

کابینه عربستان به ریاست پادشاه این کشور اومن ینیبه، وزیر محیط زیست، آب و کشاورزی و رئیس شورای اداری موسسه دولتی تبدیل آب شور به شیرین را مامور کرد با طرف آمریکایی درباره پیش نویس یادداشت تفاهمی میان این موسسه عربستانی و وزارت انرژی آمریکا در مورد صنعت شیرین سازی آب گفت وگو کرده و این یادداشت تفاهم را به امضا برساند، سپس نسخه نهایی و امضا شده آن را برای اجرای مراحل مختلف ارائه دهد.

از دیگر دستورات پادشاه عربستان انتصاب دکتر هشام بن عبد الرحمان الفالح به عنوان معاون وزیر کشور با رتبه عالی و نیز مهندس فهد بن محمد البلیهشی به عنوان فرماندار منطقه مدینه منوره با رتبه بالا بود.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1036

به "عزل و نصب های جدید ملک سلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزل و نصب های جدید ملک سلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید