علی اکبر ثقفی: تهیه کنندگان سینما دلسرد شده اند

به گزارش سیلور 7، مهر/ تهیه کننده و کارگردان سینما با اشاره به پروژه های سینمایی که برای فراوری در دست دارد، گفت: کوچه ژاپنی ها به کارگردانی امیرحسین ثقفی در مراحل فنی قرار گرفته است و به زودی تدوین آن به انتها می رسد و ساخت موسیقی و صداگذاری آن شروع می گردد، این فیلم قرار است برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده گردد.

علی اکبر ثقفی: تهیه کنندگان سینما دلسرد شده اند

وی تاکید نمود: بعلاوه فیلم سینمایی وحشی به کارگردانی شراره سروش هم در مرحله پیش فراوری واقع شده است و به زودی جلوی دوربین می رود، این داستان یک موضوع اجتماعی است که قهرمان آن یک زن است. کوشش می کنیم این فیلم را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده کنیم.

این تهیه کننده سینما بیان نمود: علاوه بر آن هم پیش فراوری فیلم سینمایی شباهت خانوادگی به کارگردانی فاطمه ثقفی هم تا یک ماه دیگر شروع می گردد.

وی ادامه داد: متاسفانه درحال حاضر، فیلم ساختن برای اکران اشتباه است. هرچند سینماها در شرایط قرمز هم باز است، اما مساله این است که آیا کسی برای تماشا فیلم ها به سینما می رود یا خیر. در چنین شرایطی تهیه کنندگان برای فراوری در سینما دل سرد شده اند و باید بگویم که عقل سلیم می گوید اگر هم فیلمی را فراوری می کنید نباید به اکران امید داشته باشید.

ثقفی در انتها گفت: البته ما هم مدتی برای فراوری فیلم عقب نشینی کردیم تا شاید شرایط برای فراوری و در ادامه اکران بهتر گردد که متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد، هرچند بیش از نزدیک به 2 سال است که سینماها درگیر شیوع ویروس کرونا شده اند اما همچنان مهجور مانده اند. درست است که به تازگی فیلم سینمایی دینامیت در سینماها اکران شده است، اما مساله این است که هرلحظه ممکن است سینماها دوباره بسته شوند و این فیلم هم بسوزد.

منبع: همگردی
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1798

به "علی اکبر ثقفی: تهیه کنندگان سینما دلسرد شده اند" امتیاز دهید

1 کاربر به "علی اکبر ثقفی: تهیه کنندگان سینما دلسرد شده اند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی اکبر ثقفی: تهیه کنندگان سینما دلسرد شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید