فوتبال دنیا، اینیستا: بعد از اخراج لوپتگی به او پیغام دادم، کیفیت جی لیگ مرا غافلگیر کرد

فوتبال دنیا - هافبک سابق تیم فوتبال بارسلونا می گوید که بعد از اخراج سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا برای او پیامی فرستاده است.

فوتبال دنیا، اینیستا: بعد از اخراج لوپتگی به او پیغام دادم، کیفیت جی لیگ مرا غافلگیر کرد

به گزارش خبرنگاران، آندرس اینیستا، هافبک سابق بارسلونا که این روزها در تیم ویسل کوبه ژاپن بازی می نماید، با رادیو اونداسروی اسپانیا مصاحبه ای انجام داد و در آن درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

یکی از اتفاقات ناخوشایندی که اینیستا در ژاپن تجربه نموده، طوفان اخیر این کشور موسوم به جبی بود که در ماه سپتامبر رخ داد و شدیدترین طوفان 25 سال گذشته ژاپن شناخته شد.

اینیستا در این باره گفت: در مدت طوفان، ما در طبقه 25 یک ساختمان اقامت داشتیم و احساس بدی پیدا کردیم. ما کاملاً متوجه تاب خوردن ساختمان می شدیم.

اینیستا درباره لیگ ژاپن هم گفت: سطح کیفی بالا و قدرت بدنی بازیکنان جی لیگ مرا غافلگیر کرد. من می خواهم با انگیزه به رقابت کردن در این لیگ ادامه دهم.

کاپیتان سابق بارسلونا درباره وضعیت فعلی بارسلونا و پیروزی قاطع اخیر این تیم در ال کلاسیکو هم تأکید کرد: در ال کلاسیکو، من بارسلونا بسیار قدرتمندتر از رئال مادرید دیدم. بارسلونا به رئال مادرید عملاً اجازه انجام کار خاصی را نداد.

آیا امکان بازگشت اینیستا به لالیگا وجود دارد؟ او در پاسخ به این سؤال عنوان نمود: اگر به بارسلونا برگردم خوب می شوم اما اگر این اتفاق رخ دهد دوست دارم که به خاطر توانایی ها و کارهایی باشد که از دستم برمی آید نه به خاطر نامم.

اینیستا در ادامه درباره خولن لوپتگی و اخراج اخیر او از رئال مادرید هم گفت: من با لوپتگی رابطه خوبی دارم. او همیشه به من اعتماد داشت و وقتی که سرمربی تیم ملی بود، رابطه خوبی با من داشت. او همیشه طوری رفتار می کرد که من احساس کنم من هم برای تیم مهره مهمی هستم. اتفاقی که در جام جهانی رخ داد چیزی نبود که ما می خواستیم. من وقتی که او را اخراج کردند برایش یک پیغام فرستادم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، اینیستا: بعد از اخراج لوپتگی به او پیغام دادم، کیفیت جی لیگ مرا غافلگیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، اینیستا: بعد از اخراج لوپتگی به او پیغام دادم، کیفیت جی لیگ مرا غافلگیر کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید